2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی مبارکه عزیزم

برا منم دعا کن اگا خدا صلاح دونست منم مامان بشم 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
شوهر من باشه که تا سه سالگی بچه مبگه ب کسی نگو 🤣

شوهر منم 😊وای من حامله بودم به خونریزی افتادم میگفت چون به بقیه گفتی وای بدترین شب عمرم بود 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
شوهر منم 😊وای من حامله بودم به خونریزی افتادم میگفت چون به بقیه گفتی وای بدترین شب عمرم بود 

وااای عین شوهر من

همه جیو میخاد یجوری بنداره گردن من 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
برات سوره ی مریم خوندم

خدا خیرتون بده انشالله حاجت روا باشید ❤️🤲

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2738
مبارکت باشه سعی کن نگی تا حداقل۱۶ هفته اینا من ب مامانم ۱۷هفته گفتم😂

من که بعد تعیین جنسیت گفتم‌. و همه بعد دیدن من شوکه شده بودن. 

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.

بچه ها من هم تو دفتر شکرگزاری همیشه بابت بارداریم خداروشکر گفتم هم اینکه از یه خانوم که تو ایتا ختم قرآن میده به نیت شهدا ختم گرفتم و تو چهارمین روز فهمیدم باردارم 😍😍

دوستان من به اطلاعات پزشکی شما ایمان دارم 😁 به نظرتون با همسری که( خیلی ببخشید این مدلی سوال میکنم ...

وقتی یبار شدی دوباره میتونی

2706