2733
2734

سلام 

برای شماهم دکترتون اینجور تجویز میکنه دارو؟؟؟

یک ماه لتروزول_امپول دورناف_امپول ازادسازی 

ماه دگ ک باردار نمیشم و کیست دارم قرص ال دی 

اخه مگ‌ من درحال اقدام نیستم؟چرا ال دی؟

شدیدا هم اینبار تمام عوارضشو این قرص ال دی رومن گذاشت ،وقتمم هدر میره توروخدا یه راهنمایی کنید 

😜

خوب ال دی داده واسه رفع شدن  کیست 

😍به آرزوهایم قول رسیدن داده ام ۰۰۰به همین زودی به آنچه که می خواهم میرسم ۰۰۰به دست خواهم آوردهر آنچه آرزوست ب امیدخدا۰۰۰کسی از توکل به خدا پشیمون نشده😍خدایاشکرت پروردگارا سپاس خداونداسپاسگزارم۰۰۰  سال ۱۴۰۲ سال برآورده شدن آرزوهامه به همین زودی ان شاالله صاحب خونه و بچه میشم به خدایم ایمان قلبی دارم   مطمئنم همین طور که من می‌خواهم میشه به زودی ۰۰۰دوقلو پسرام میان تو دلم و شروع به ساخت خونه میکنیم ب یاری خدا     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

روکین و ال دی دوتاش دادن واسه رفع کیست دکتر تا کیست رفع نشه دارو واسه اقدام نمیده منم خودم روکین بهم داد ماه قبل 

😍به آرزوهایم قول رسیدن داده ام ۰۰۰به همین زودی به آنچه که می خواهم میرسم ۰۰۰به دست خواهم آوردهر آنچه آرزوست ب امیدخدا۰۰۰کسی از توکل به خدا پشیمون نشده😍خدایاشکرت پروردگارا سپاس خداونداسپاسگزارم۰۰۰  سال ۱۴۰۲ سال برآورده شدن آرزوهامه به همین زودی ان شاالله صاحب خونه و بچه میشم به خدایم ایمان قلبی دارم   مطمئنم همین طور که من می‌خواهم میشه به زودی ۰۰۰دوقلو پسرام میان تو دلم و شروع به ساخت خونه میکنیم ب یاری خدا     
بیخود من برای بارداری رفتم وقت هدر میره بدنم بهم میریزه  بد خلقی بی اعصابی حالت تهوع افت فشار ...

پیشنهاد میکنم پیج niloofarpcossupport رو اگه نداری برو فالو کن مخصوص پلی کیستیکه، من که فقط با دوفاستون و آمپول پریود میشدم اونارو گذاشتم کنار با رعایت گفته های پیج اونم دست و پا شکسته همینجوری بدون دارو پریود شدم 

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
من آی وی افی هستم دکتر دور نافی سینال اف و ال دی ( و داروهای دیگه) هم داده برای تنظیم قاعدگی.خوشبختا ...

منم قبلا بخاطر کیستم مصرف کردم ولی مثلا سالی دوبار ولی الان شده یک ماه درمیان خب عادیه که منو بهم بریزه 

ریزش مو_اضافه وزن_حالت تهوع_افت فشار_بی اعصابی ووووو عوارضن

😜