2752
2734
عنوان

بچه هامو از دست دادم خدایا چه کنم بدون بچه هام

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله من ۱۳ دفعه حامله شد هر ۱۳ دفعه بچه هاش فوت شدن هنوزم تلاش میکنه واسه بچه دار شدن

تو چند هفته از دست میداده؟

آزمایش رفته برای پیگیری علت؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
سقط یا مرگ بعد از تولد؟ خاله ات چند سالشه؟

بچه هاش تا ۵ ماه رشد میکردن ولی مشکل قلبی پیدا میکردن و سقط میشدن

۳۸ سالشه

فرزندم:                                                                  تو هرگز زاده نخواهی شد!                                         و این تنها چیزی است که بعد ها میتوانی                به خاطرش به من افتخار کنی...
2731
۶ ماهه باردار بودم و سرکلاژ کرده بودم و استراحت بودم اما نمی‌دونم چرا این اتفاق افتاد هنوزم تو شوکم

منم دوقلو باردار بودم سقط شد😭تنها نیستی خواهر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
تو چند هفته از دست میداده؟ آزمایش رفته برای پیگیری علت؟

هر کدوم رو پنج ماه باردار میشده بعد سقط میشدن

اره ازمایش رفته مشکل از همسرش بوده خودشم مشکل داشته

فرزندم:                                                                  تو هرگز زاده نخواهی شد!                                         و این تنها چیزی است که بعد ها میتوانی                به خاطرش به من افتخار کنی...

عزیزم ایشالازود خدابهت یه نی نی سالم میده ببین من دختر عمم ۱۶سالش بود پریود نمیشد ازدواج کرد فکز کرد هنوز وقت داره بعد فمید هم بکارت مسدود داره هم تخمدان هاش بشدت ضعیفن همین الانشم هر۳ ۴ماه یبار بزور دارو پریودمیشه ۱۳سال منتظر بچه بود همه روشارو امتحان کرد دکتر گفت یائسه شدی توسن ۲۰سالگی  تخمک اهدایی باید بگیری باتخمک اهدایی یبار توسن ۲۵سالگی تو شکم خودش گذاشتن که نگرفت یبار توشکم رحم جایگزین که باز نشد دفعه سوم باز از روش رحم جایگزین میخاست استفاده کنه به یه خانومه تو محلمونه نفسش حقه مستجاب الدعوه اس گفت براش چله ایت الله حق شناس بگیره بعد نتیجه اون رحم جایگزینشم منفی شد خیلی درمونده شده بود احساس پریشونی اشفتگی شدید داشت حالت افسردگی داشت همش گریه میکرد پیش من دیدی نشد وفلان بیچاره از من میخواست ک من براش بچه بیارم بدم بهش چون بهزیستی شرایط سختی برا بچه تحویل دادن داشت ونمیتونستن گفتم غصه نخور توروخدا ۴ماه گذشت از اون چله بعد این چون پریود نمیشد نفهمیده بود که بارداره فکر کن من خودم انقد ویارای وحشتناک داشتم سر بچم این اصلا ن مشخص بود نه هیچی نه ویاری بعد همچین باردریایی خیلی ریسکه ممکن بچه ناقص باشه اما سالم سالم تادنیا اومد اصن این مادر نفمیدانقد بارداری راحتی داشت الان یه پسر داره نگران چیی تو دختر بایدخدا بخواد از امام حسین بخواه  ردخورنداره دست خالی ردت کنه

۶ ماهه باردار بودم و سرکلاژ کرده بودم و استراحت بودم اما نمی‌دونم چرا این اتفاق افتاد هنوزم تو شوکم

خدا بهت صبر بده خیلی سخته 

💚أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 🌺💚خدایا ما جز تو پناهی نداریم 🌺💚🌺خدایا مارو به خودمون واگذار نکن🌺 💚خدایا عاقبت به خیرمون کن 💚🌺
عزیزم ایشالازود خدابهت یه نی نی سالم میده ببین من دختر عمم ۱۶سالش بود پریود نمیشد ازدواج کرد فکز کرد ...

تورو خدا دعا کنید برام من بعد ۱۱ سال با ای‌وی‌اف باردار شدم و سرکلاژم کردم ولی باز نشد و اینجوری جگر گوشه هامو از دست دادم

خیلی سخته خیلی من خودم طبیعی دنیا آوردمشون ولی چه فایده آنقدر ریز بودن نموندن برام مادر بمیره براشون ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم

انشالله خدا به دلت آرامش بده❤️

انشالله خیلی زود یک نی نی صحیح و سالم خدا بهت بده

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
خیلی سخته خیلی من خودم طبیعی دنیا آوردمشون ولی چه فایده آنقدر ریز بودن نموندن برام مادر بمیره براشون ...

بمیرم برای دلت منم با آی وی اف باردار شدم اتفاقا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
تورو خدا دعا کنید برام من بعد ۱۱ سال با ای‌وی‌اف باردار شدم و سرکلاژم کردم ولی باز نشد و اینجوری جگر ...

چشم گلم خیلی دعات میکنم چله حق شناس بگیر ایشالااینبارمیمونه