2733
2734
سلام دوستان. ازونجایی که میدونم الان تمام کسانی که اومدن تو تاپیک از مادرشوهرشون متنفرن خواستم بگم. بیخیال😆
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مادر شوهرمو دوست دارم . خالمه . خیلی هوامو داره
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
یاسی جون ،گزینه دیگه ای نداری؟
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
یاسی مادر شوهرم و گاهی اوقات دوست دارم گاهی اوقات هم از دستش ناراحت میشم
رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنی فَرْداً وَ أنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
معصومه2 ، چه تفاهمی، مادر شوهر منم خالمه
من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
من قبلنا فکر میکردم منو دوس داره منم دوسش داشتم بعدا فهمیدم دوسم نداره یعنی نظر خاصی نداره در مورد من منم بعد اون تاریخ مثل خودش رفتار کردم باهاش ولی در کل زن خوبیه و بد جنس نیست
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706