2752
2734
اره عزیزم امسالم خالم دوماهه فوت شده.باز دلمون خوش نیست بخاطر پسرم دوباره میز میچینم اما خیلی غم انگ ...

وای خدارحمتش کنه به شماهم صبر

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
وای خدارحمتش کنه به شماهم صبر

ممنون عزیزم.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کیک هندوانه رو خودت درست کردی؟

میشه دستورشو بگی؟

من فقط یکی دوبار کیک اسفنجی درست کردم که خیلی هم خوب نشده به نظرت میتونم درست کنم؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
عزیزم کیک هندوانه رو خودت درست کردی؟ میشه دستورشو بگی؟ من فقط یکی دوبار کیک اسفنجی درست کردم که خی ...

اتفاقا خودمم چون خامه کشی برام سخت بود کیک یخچالی درست کردم و روشو با خامه تزیین کردم بزن اینترنت دستورش میاد از کیک اسفنجی بیشتر دوست دارم 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
خونه مامانم بودیم.. من این کیک درست کرده بودم بهمراه باسلوق بردم خونشون امسال چون استراحت مطلقم خون ...

میشه دستورشو بگی؟

من فقط یکی دوبار کیک اسفنجی درست کردم که خیلی هم خوب نشده به نظرت میتونم درست کنم؟

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
میشه دستورشو بگی؟ من فقط یکی دوبار کیک اسفنجی درست کردم که خیلی هم خوب نشده به نظرت میتونم درست کنم ...

کیک رنگی رو باید تو قابلمه درست کنی

کار سختی نیست

من از کلیپ اینستا درست کردم

ولی سرچ کنی کیک هندونه دستورش میاد

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
ازونجا ک همیشه متفاوت عمل میکنم من سفره هفت سین میزارم 

ببخشید یه سوال آبتون چرا آبیه؟

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم