2752
2734
عنوان

به دختره دیروز دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3568 بازدید | 128 پست
سفید همچون گچ، پاک و باحجاب و با گذشته کاملا سفید در حالی ک پسره همه کار کرده، خانه دار و تمیز خوشگل ...

همونم بگو😅😂😂😂😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمی‌شود.😇 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و منی که هنوز چهره دختری که توی عروسی دخترخاله ام دیدم،۶ سال پیش ،یادم نرفته. دندونپزشک هم بود.ماشا ...

بعضی‌ها ذاتا خوش آب و‌گل هستن 🥰👌

و منی که هنوز چهره دختری که توی عروسی دخترخاله ام دیدم،۶ سال پیش ،یادم نرفته. دندونپزشک هم بود.ماشا ...

یه هفته خوابشو‌ میدیدم و روزا همه جا بود😂😂😂😂😂

بعد بخودم نهیب زدم،بهتر شدم😂😂😂😂😂

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
ولی خداییش پوست سفید خیلی زیباتره  تا این دخترایی که خودشونو سیاه و برنز میکنن

حالا ما خدایی سبزه هستیم اینطور جلومون نگو دلمون میشکنه اخه از بچگی هیچکس باهامون بازی نمیکرد و بزرگ ک شدیم بینمون فرق گذاشتند ولی من کم نیاوردم ب سطحی رسیدم ک بقیه دخترا خودشون دیگ اومدن سمتمون من مفتخذم به سبزه بودنم شکرت خداا

تورا به جدتان لایک نکنید  
اما بنظرم چادرش باعث وقار و ابهتش شده بود  و خیلیم سرسنگین بود اما در عین حال خاکی 🥲

خوب توو ذهن من پوشش چادر خیلی معنا داره و اصلا اگه مرد بودم طرفش نمیرفتم، البته اگه به زور خانواده سرش نباشه

یه هفته خوابشو‌ میدیدم و روزا همه جا بود😂😂😂😂😂 بعد بخودم نهیب زدم،بهتر شدم😂😂😂😂😂

تعریف کن ما هم بدونیم ویژگیهاش رو🥰🥰🥰

یه هفته خوابشو‌ میدیدم و روزا همه جا بود😂😂😂😂😂 بعد بخودم نهیب زدم،بهتر شدم😂😂😂😂😂

من همیشه منع آقایون رو میکنم که چشم چرونن ولی انگار اوضاع خانوما بدتره🤣🤦😅

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
بعضی‌ها ذاتا خوش آب و‌گل هستن 🥰👌

دقیقا این دختره یبار با باباش دیدمش( چون توی محلمونن وبعضی مواقع باهم سوار اتوبوس میشیم)

باباش هم خیلیی با وقار سنگین کت شلوار اتوزده  

اصلا خیلی خوشگل

[QUOTE=264788410]حالا ما خدایی سبزه هستیم اینطور جلومون نگو دلمون میشکنه اخه از بچگی هیچکس باهامون بازی نمیکرد و بزرگ ...[/QUOTE

قربونت بشم 

زیبایی فدات شم 

تعریف کن ما هم بدونیم ویژگیهاش رو🥰🥰🥰

آروم و متین،چون خودشم نامزد بود،لباس بلند بالای مدل ماهی سفید براق،یه آرایش ملایم.مو بلند مشکی.

حوری میگن یاد اون میوفتم😍😂😂

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
خوب توو ذهن من پوشش چادر خیلی معنا داره و اصلا اگه مرد بودم طرفش نمیرفتم، البته اگه به زور خانواده س ...

نه اصلاا معلوم بود که به خواست خودشه.

اگر هم به خواست مادر پدرش بود وقتی میومد بیرون درش میورد

2706