2733
2764
عنوان

پافر+عکس📸

991 بازدید | 16 پست

سلام دختر خانمای گل 

این اولین تاپیکیه ک میزنم🤭فکرشو نمیکردم برا همچین چیزی یه روزی تاپیک بزنم ولی مجبور شدم

من امروز یه پارچه پافر خریدم با آسترش الان بخاطر یه قضایایی مجبورم بفروشم 

روم نمیشه ب آشناهام بگم

کسی میخادش؟با پست براش میفرستم

۱متر و ۳۰ سانته

قیمتش با آستر ۲۷۰ (خودش۲۲۰ آستر ۵۰)تومن شد+پول پستش

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم داری گرون میدی

پس با احتساب هزینه ی پست فقط باید ۳۰۰ بدیم از شما پارچه بخریم؟ ۱ متر و ۳۰ سانت

خب با این پول آدم میره مطابق سلیقه ش از پارچه فروش میگیره دیگه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
حالا قضایا رو کنسل کن بذارش چمدون سال دیگه بدوز😊

قضیه چیزیه ک مجبورم فورا بفروشم وگرنه تاحالا ۱۰۰بار پارچه خریدم تو کمدم مونده😁😁

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
عزیزم داری گرون میدی پس با احتساب هزینه ی پست فقط باید ۳۰۰ بدیم از شما پارچه بخریم؟ ۱ متر و ۳۰ سانت ...

من گرون نمیدم ک

۲ساعت پیش همین قیمت خریدم متری ۱۷۰ بود 

تقصیر منه قیمتش اینه؟🥲

من پافر اماده خریدم ۲۷۰🤔

منم پریروز رفته بودم بیرون ۲۵۰ بود جنسشم عالی بود

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱 ، بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیازمندم ، ممنون میشم اگه با دلای پاکتون یه صلوات برام بفرستید🥲💙
من پافر اماده خریدم ۲۷۰🤔

منم آماده تو کاسپین دیدم ۲۹۰ نخریدم

۶۰۰ی هم بود ک دوخت و ضخامتش بهتر بود

من گرون نمیدم ک ۲ساعت پیش همین قیمت خریدم متری ۱۷۰ بود  تقصیر منه قیمتش اینه؟🥲

نه گلم تقصیر تو نیست که

از این لحاظ گفتم که تو الان که مجبور شدی بفروشیش خواه ناخواه باید یه خرده از قیمتش بندازی

وگرنه خب یه نفر بخواد بره خودش پارچه بخره میره ده تا مغازه میبینه با این قیمت شاید یه چیز قشنگ تر پیدا کنه یا که اصلا حاضری میخره

از این جهت گفتم شما داری گرون میدی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2706