2733
2739

دوستان فک کنم اسهالش ماله دندونشه توروخدا نیاید بگید ببر دکتر چون دکتر خیلی سخت نوبت میدم منم شوهرم نیس دست تنها سختع برا اسهال چی بدم تجربه ی دارید لطفا بگید ممنون

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

کته با ماست کیسه ای بده

موز بده

قطره پدی لاکت هم عالیه 

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مایعات فراوان بده کم آب نشه بدنش 

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺
2728

چشمش قی داره ؟؟

2738

هویج پخته برای اسهال خوبه، با سینه مرغ بپز له کن بهش بده، کته ماستم عالیه،منظورم این مدلیه یه کم کته درست کن بعد اخر کار ماست رو بریز روش درشو بذار دم بگیره این بهتر از کته با ماست جداست

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
کته با ماست کیسه ای بده موز بده   قطره پدی لاکت هم عالیه

ممنونم قطره پدی لاکت رو چقدره بدم؟

دوغ خوش نمکم خوبه

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن

تجربه من برا رفع اسهال بچه هام فقط این جواب داده همیشه چه عفونی بوده چه ویروسی: یه سیب‌زمینی رنده ریز می‌کنین با دست فشار می‌دین ابش رو میگیرین خیلی کمه درحده دوتا ق غ شاید بشه بعد رو گاز  هم میزنین تا مثه فرنی بشه باید کنارش باشین چون سریع میپزه اگه خواستین یکم نبات هم حل کنین داخلش خوشمزه تر شه

تجربه من برا رفع اسهال بچه هام فقط این جواب داده همیشه چه عفونی بوده چه ویروسی: یه سیب‌زمینی رنده ری ...

ممنونم تست میکنم 

Ors هم دوستان گفتن، عالیه

2706