2733
2734
عنوان

به بچه مدرسه ای هاتون چقد پول تو جیبی میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 105 پست
ای بابا ،با همسرتون صحبت کنید الان شاید مشکلی نداشته باشید با این قضیه ولی چند سال بعد مشکل میشه برا ...

اره ب اون روزا ک فک میکنم میترسم  ب باباشم گفتم میگه ن اینطور ک تو فک میکنی نمیشع

اکانت دست یه نفره یه جا دیدی دو مدل حرف زدم بدون دروغ گفتم 🤧 
دقیقا من همین کاررو انجام دادم. اوایل فقط لقمه و اینجورچیزابود. بعد یه مبلغی گذاشتم گفتم اینو باید م ...

به به😍 شما نمونه اید👍 در آن واحد به فرزندتان مدیریت پول هاش و همینطور برنامه ریزی رو یاد دادید .. ضمن اینکه متوجه شده منابع ما محدود و خواسته هامون نامحدود هست .. این درس بزرگیست که تا همیشه به کارش میاد ..‌درود بر شما❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هیچ وقت پول تو جیبی نگرفتم همیشه همههه چی برام مهیا و فراهم بود و فکر میکردم چقدر خوشبختم که نیاز ...

نگران نباش عزیزم منم مثل تو بودم اما الان خیلی حسابگر وکامل شدم کاملتر از همسن وسالهام.کافبه هربارخرید فکر کنی چطور میتونستی خرید بهتری داشته باشی به همین سادگی.یا این سوال که اگه نمیخریدم وپس اندازش میکردم چطور میشد.برای هزارتومن هم ارزش قائل باش

2731

همه اینها باید مدیریت بشه و به بچه هم باید یاد بدیم چطوری ذخیره کنه و همه رو نخوره 

شما رو به خدا و قرآآآآآآآآآآآآن قسم بی جهت تعلیق نکنید!!!!!!!! به معنای وااااااااقعی انسان باشیم نه به ظاهر !! نزاریم بگیم انسان بودنمون ارزوست؟؟؟؟؟؟
خب یه کیک ۸ تومن شیر کاکائو ۱۲ تومن شد ۲۰ تومن میگه گشنم میشه با ۲۰ تومن کارم راه نمیفته دلم نمیاد گ ...

باید براش لقمه بزاری موادنگهدارنده خیلی ضررداره گاهی اشکال نداره اما هر روز سرطانزا هستند.بقبه هم متوسط روزی ده میزارن که بچه هاشون هفته ای یکی دوبار چیزی که دوست دارن رو بخرن که میشه حدود ۵۰تومن بچه که با لقمه سیرباشه فقط حوسی خرید میکنه نه برای سیر شدن.

پیش دبستانی زوده هیچی نده،هفته ای یکبار بهش پانزده هزار بده آبمیوه و کیک بخره،یا ده هزار بده یه چیز ده هزاری بخره،هفته ببار بسه

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
دختر من هم پیش دبستانی هست .. ولی اجازه ندارند با خودشون خوراکی ببرند و تغذیه اشون به عهده ی مدرسه ه ...

اما همه خوراکی های فروشگاه موادنگهدارنده دارند ومصرف مداوم موادنگهدارنده سرطانزاست.خوراکی فروشگاه خوبه اما فقط گاهی.بهتره خودمون بهشون لقمه ومیوه بدیم.خوراکی هم گاهی 

اما همه خوراکی های فروشگاه موادنگهدارنده دارند ومصرف مداوم موادنگهدارنده سرطانزاست.خوراکی فروشگاه خو ...

بله این ایده آل ترین شکل ممکن هست 👍 

انواع اسنک  و ساندویچ های خونگی + میوه

نه ۱۱ سالشه پنجمه  ولی کلا برای خرید بوفه هفتگی پول میدم  هر چی هم نیاز داشته باشه براش ...

من به بچه هام میگفتم باید خودتون آورده داشته باشید میرفتیم اسباب بازی فروشی اسباب بازی نشونشون میدادم میگفتم اگه خودتون کمی از پولش رو بدید منم بقیه اش رو میدم براتون میخرم بعد از چندهفته پولشون جمع میشد میرفتم میخریدم.باید حولش بدی تا عادت کنه به پس انداز

وسخت ترین.صبح با چشم خواب بلند شدن غذا درست کردن واقعا خیلی سخته.

خصوصا برا منکه یه نوزاد پنجاه روزه دارم شب تا صبح خواب مفیدم دو سه ساعته😄 ولی بازم بیدار میشم درست میکنم براش

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
خصوصا برا منکه یه نوزاد پنجاه روزه دارم شب تا صبح خواب مفیدم دو سه ساعته😄 ولی بازم بیدار میشم درست ...

من شب بعضی از کاراش رو میکنم همسرم خوبه غذا میبره روز قبل میریزم ظرف اما بچه ها فقط لقمه.کوکو کتلت فلافل مرغ والویه راحت ترینش مرغه که شب میپزم صبح لقمه میکنم.سیب زمینی وپیازم شب پوست میکنم.خلاصه زجر آوره مخصوصا رنده کردن بچه های من بزرگن هرکدام شش تا کوکو باید سرخ کنم یکی دوتا ساندویچ میبرن

2706