2752
2734
عنوان

شعر مورد علاقتون!؟ ❤️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 42 پست
نمیدونم درست باشه یا نه  بلبل استعاره از عاشقه  گل استعاره از معشوق  میگه حافظ این ...

پسر استوری گذاشته

کات با دختره

بنظرم درست گفتی

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آن خاکسترِ سردم که در من

شعله‌ی همه عصیان‌هاست،

من آن دریای آرامم که در من

فریادِ همه توفان‌هاست،

من آن سردابِ تاریکم که در من

آتشِ همه ایمان‌هاست.

شاملو#  

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠
2731

دیدم او را آه بعد از بیست سال ،گفتم خود اوست یا نه دیگریست ،چیزکی از او در او بود و نبود گفتم این خود اوست یعنی آن پریست؟از فروشنده کتابی را خرید بعد از آن آهنگ رفتن ساز کرد خواست تا بیرون رود بی اعتنا، دست من در را برایش باز کرد، عمر من بود آنکه از پیشم گذشت، رفت و در انبوه مردم گم شد او بازهم مضمون شعری تازه گشت بازهم افسانه مردم شد او 

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

همه آرام‌گرفتندوشب ازنیمه گذشت 

آنچه درخواب نرفت چشم من ویاد تو بود

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
دیدم او را آه بعد از بیست سال ،گفتم خود اوست یا نه دیگریست ،چیزکی از او در او بود و نبود گفتم این خو ...

چه زیبا وغمگین 👌

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
چه زیبا وغمگین 👌

قبلا که میخوندمش دلم به حال شاعرش می‌سوخت،نمیدونستم قراره یه همچین حالی بشم 

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
قبلا که میخوندمش دلم به حال شاعرش می‌سوخت،نمیدونستم قراره یه همچین حالی بشم 

جدی یعنی تجربش کردی 

منم خوندم یاد عشقم افتادم یادکسی که سالهاست دوسش دارم اما تقدیرمن نبود😔

بچه ها میدونستین آهنگ صبحت بخیر عزیزم معین بر اساس این واقعیته که به پسره آشنای معین تو سن کم می‌ره خاستگاری دختری که عاشقشه بعد میگن برو سربازی ،دوباره می‌ره میگن خونه بخر و سرکار برو و،،،،،تا سی و دو سالگی به هم میرسن یه عروسی مجلل میگیرن ،پسره میگه شب که اومدیم خونه دیدم زنم رو مبل با همون لباس عروس خوابش برده بیدارش نکردم و پتو انداختم روش ،فرداش واسش صبحونه آماده کردم هر چی منتظر شدم بیدار نشد دیدم نفس نمی‌کشه ،اورژانس که اومد گفت همون دیشب مرده ،از خوشحالی و هیجان فوت کرده بود ،اینو گفتم که هر وقت این آهنگ و گوش دادین بدونین چه دردی پشتشه ،،،،،صبحت بخیر عزیزم با اینکه گفته بودی دیشب خدا نگهدار

جدی یعنی تجربش کردی  منم خوندم یاد عشقم افتادم یادکسی که سالهاست دوسش دارم اما تقدیرمن نبود😔

هنوز بیست نشده ،اما دوساله ازدواج کرده