2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کرمانشاهیا به دیوونه میگن شیت،  ترکا به بی مزه میگن شیت

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
کمرم شیت شد اه اه اینقد بدم از لهجه کرمونشاهیا میاد ... دست خودم نیست مثلا که چی کمرم دیوونه شد؟&nbs ...

اتفاقا اصیل ترین گویش مربوط به کرمانشاه وکردستانه قدیمی ترین واریایی ترین شیوه گویش ودارن.اینکه شما ازتمدن خودتون بدتون میاد یکم عجیبه

یجایی نوشته بود این روزهامیگذرن درسته اماچرامن نمیتونم ازاین روزها بگذرم😔😔😔
کرمانشاهیا به دیوونه میگن شیت،  ترکا به بی مزه میگن شیت

اصفهانیام ب خشک میگن شیت

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
اتفاقا اصیل ترین گویش مربوط به کرمانشاه وکردستانه قدیمی ترین واریایی ترین شیوه گویش ودارن.اینکه شما ...

ن از لهجشون خوشم نمیاد چرتو پرت زیاد دارن حالا فک میکنم یکم شخصیتشون پایینه

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
جخ برسم یه قله گوشت کوپه تیری اجل خورده

واااا این رسما سسک چته😅😅

ن از لهجشون خوشم نمیاد چرتو پرت زیاد دارن حالا فک میکنم یکم شخصیتشون پایینه

اوهوم.حق باشماست ماشالله معلومه شما درک وکمالاتتون بیشتره حتما همینه که شمامیگی

اوهوم.حق باشماست ماشالله معلومه شما درک وکمالاتتون بیشتره حتما همینه که شمامیگی

ن جدی میگم شوهر دوستم میخواست بهش محبت کنه اصلا یه کارایی میکرد مثلا بهش گفته بود باید جورابامو بو کنی تا بهت بگم دوستت دارم

ن جدی میگم شوهر دوستم میخواست بهش محبت کنه اصلا یه کارایی میکرد مثلا بهش گفته بود باید جورابامو بو ک ...

توهرقشری توهر ایل وتباری خوب وبد باارزش وبی ارزش هست اما دلیل به جمع بندی نیست فداتشم.برعکس خیلی آدمهای مهربون مهمون نواز خونگرم و خانواده دوستی هستن اینکه بینشون آدم ناخلف وبدهم هست قابل انکارنیست امادرکل مردمان محترمی هستن