2733
2739

بچه ها دیگه خیلی پررو شده

شوهرمم اتیش میگیره یه وقتها میاد بیرونش کنه

باز اروم میشه

منم گفتم ولی شوهرم با من بد شد

فکر میکنه من دارم بیرونش میکنم

یه دعا می خوام که خودش پاشه بره

اونروز شوهرم یه کار کوچیک ازش خواست

گفت نمیکنم

شوهرم خیلی ناراحت شد

گفت اینهمه حمایتش کردم ولی یه ذره حمایت نکرد

ولی باز اروم شد

توروخدا راهکار بدین

یه طور که زبونی نباشه

شوهرم اتیشیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه مهمون نیست البته.چرا سه ماه خونه شماست

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731
2740

يه ختم چهل روزه ياسين بردار من خودم جواب نگرفتم ديدم كه جواب گرفتن از اين ختم 

خيلي سخته خدا طاقتت بده 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
نمک بریز تو کفشش ...بگین میخواین برین مسافرت 

این فکر کنم کوه نمک بخواد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
يه ختم چهل روزه ياسين بردار من خودم جواب نگرفتم ديدم كه جواب گرفتن از اين ختم  خيلي سخته خدا ط ...

یا خدا برا چهل روز دیگه راه حل دادی.یه چیز اورژانسی تر لازمه😁

اخه با دعا؟

پاییــز اومـــده؛ پیِ نامـــردی، یه نسیـم رفتــه؛ پیِ ولگــــردی ، توو شبِ سیاه… توو شبِ تاریک ، از چپ وُ از راسـت؛ از دور وُ نـزدیک، یه نفر داره؛ جـار میزنه، جـار،آهای غمی که مثلِ یه بختک؛ رو سینه ی من، شـده ای آوار، از گلــویِ من، دستـاتوُ بــردار… دستــاتوُ بردار… از گلــویِ من ...

دقیقا وضعیت تورو داشتم ،اصلا بیرون نمیرفت،دیگه مرد ها خودشون دعواشون شد زد با یه تیکه شیشه تیززز شوهرمو داغون کرد ، سه انگشت پایینتر میزد شاهرگ گردن شوهرم بود و مرده بود ،شوهرمم زنگ زد به پلیس گرفتنش ولی چون موجی جنگ هست و معتاد هم هست آزادش کردن ، ماهم دیگه نگاهش نمی‌کنیم چه برسه راهش بدیم خونمون 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2706