2737
2734
کسی از درمان گیاهی به نتیجه رسیده میشه روی کودک انجام داده کسی داروی نیکو صفت رو آزمایش کرده دختر من نزدیک 5 سالشه ، بنظرتون با درمان گیاهی میشه به نتیجه رسید؟ ممنون از همفکری تون
خب من این مشکل رو نداشتم ولی بهتره که با داروهای گیاهی برای کودکان درمان نکرد شاید تحملشو نداشته باشن
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکی به نظرت کس دیگه ای هم هست؟
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
2728
ان شااله مامانهای تجربه مند میان من دخترم 6 ماهه دچار سینوزیت شده چندبار آنتی بیوتیک بهش دادم ولی بی فایده است واقعا دیگه نمیدونم باید چیکارش کنم اگر خودم اینطوری شده بودم حتما راه گیاهیو انتخاب می کردم ولی با عقیده شما موافقم که برای بچه هر نسخه ای رو نباید پیچید خدایا کمکم کن
2738