2752
2734
عنوان

شوهرمگوشیمو چک میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 27 پست

ده ساله ازدواج کردم دو تا بچه هم دارم منو همسرم حتی یک بارم دست ب گوشی هم نزدیم.حتی پسورد گوشی ها مونو نمیدونیم.رمز عابربانک و رمز دوم و رمز لپ تاپ و کامپیوتر میدونیم جز گوشی 

عشق ممنوعه❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اولش نگاه نکردم اصلا چون اون نگاه می‌کنه منم نگاه میکنم

وقتی یک کار اشتباه هست 

دوباره نباید تکرار بشه

شما جواب کار اشتباه همسرتون رو با همون اشتباه میدید

این درست نیست.

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

کلا یک چیزی برای من شد تجربه 

هرگز رازهای خودمو حتی به صمیمی ترین دوستم هم نگم چه حضوری چه با چت کردن 

چند بار برام پیش اومد که فهمیدم شوهر دوستام گوشی دوستامو میبینن خب من خبر نداشتم شاید حرفی زده باشم که دلم نخواد شوهر دوستم بدونه .

این شد برام تجربه ،نمیدونم ما خانوما چرا اینجوری هستیم ؟ دهن لق هستیم و همه چیز و به شوهرمون میگیم ، باور کنین مردها خیلی با معرفت هستن هرگز نه زیر آب دوستشونو میزنن نه راز دوستشون و به بقیه میگن حتی گند دوستاشونو گردن میگیرن و ماست مالی میکنن اما ما خانوما دهن لق هستیم حسودی همو میکنیم با هم چشم و همچشمی میکنیم و اگر از کسی بدمون بیاد به راحتی با دو کلمه زیرابشو میزنیم . 

استارتر به نظرم دوستات حق دارن بدونن شوهرت چت هاشونو میخونه این حق الناس هست به گردن تو ، دوستات و آگاه کن تا بدونن و اگر چت میکنن مراقب حرفایی که میزنن باشن