2733
2739

من خواهرشوهرم ودختر عمه شوهرم خودشونو کشتن دخترعمه خودشو لخت با ی تیکه لباس انداخته بودوسط وشوهرم ک میمومدخودکشی میکرد ک جلب توجه بکنه ابله عقده ای اخه قبلا گویا توکف بوده...🤣🤣🤣خواهرشوهره تاشوهرم میومد برقصه رقص دوتایی خودشو هی مینداخت وسط😑فیلم بردارم چندبارتذکردادبهش😑🤣

عروسی نداشتم 😑😑😑

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای وای وای منو خواهرشوهرم تو یه عروسی داشتیم‌میرقصیدیم دوربین روی ما بود یهو اهنگ هزار درجه شاد شد حالا نمیتونید تصور کنید ما چیکار کردیم وای وای چقد بهمون خندیدن هزاربار فیلمو زدن عقب

تیکر تولد ۱ سالگی دخترم
2740

هیچی نفهمیدم

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡

من خودم از اول تا آخر عروسیم وسط در حال بپر بپر بودم

خودم مشکلی ندارم ولی فکنم از نظر بقیه سوژه بودم🤣

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔