2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرف بی ربطی تو تاپیک نبود

بود....من خودم خوندم...نی نی یار هم طبق همون....اول تاپیک رو قفل کرد و بعد ترکید

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نمیخونه آدم بده ! شما خودت رو گول نزن به زندگی بقیه کاری نداشته باش حالا ان ...[/QUOTE]

خوب با احترام کار خودت خیلی مشکل داشته چه نماز و عبادتی که فهم و صبرتو بالا نبرده چه بی فایده بوده .اون زمان با همین نمازها چقدر فرشته دورت میامدند برا ثبت نماز چون ساده و پاک بودی اما حالا فکر میکنی زرنگی هر کاری توش سود نداری میگذاری کنار یکیشم نماز .تو که خدا را نمیبینی پس فایده نداره اونم بگذار کنار 

نمیخونه آدم بده ! شما خودت رو گول نزن به زندگی بقیه کاری نداشته باش حالا ان ...[/QUOTE] خوب با احتر ...

عزیزم چه قدر حرصت دراومده اومدی تو تاپیک نظر گذاشتی

داشتم نظرتو تو تاپیک قبلی جواب می دارم ترکید

گفتم من هرگز نماز رو بد نمیدونم ، هیچ عمل دینی رو بد نمیدونم 

۳تا نکته هست :

۱.اعمال دینی حالا چه اسلام ، مسیحیت ، یهودیت و .... کاملا شخصی هست.

۲.اجبار انجام کارها برای دیگران بد هست ‌

۳. انجام این کارها دلیل بر بد بودن یا خوب بودن آدم ها نیس

نمیخونه آدم بده ! شما خودت رو گول نزن به زندگی بقیه کاری نداشته باش حالا ان ...[/QUOTE] خوب با احتر ...

ابن حرف که زدی خیلی زشت بود چون نماز نمیخونی 

خدا رو بزار کنار.....

عزیزم تعصب خیلی بد هست خیلی

منم یه زمانی متاسفانه خیلی متعصب بودم ولی ذهنم رو باز کردم حالا تو هرچیزی...

یعنی هرکی نماز نمیخونه دیگه پاک نیس؟

ببین فقط از خدا بترس به خاطر حرفات ، همین ، موفق باشی 🌱

ابن حرف که زدی خیلی زشت بود چون نماز نمیخونی  خدا رو بزار کنار..... عزیزم تعصب خیلی بد هست خی ...

نه کم کم همینجور میشه .هنوز زورشون نرسیده مگه میگند اینا که مسلمانند و خداپرستند مثل داعش خیلی بدند پس مسلمانی هم خوب نیست حکایت نماز اینا که نماز میخونند بدند .کم کم کاری میکنند که بگیم خدا هم بد است .مثل الان حجاب و نماز و روزه کم کم زورشون به خدا هم میرسه 

ابن حرف که زدی خیلی زشت بود چون نماز نمیخونی  خدا رو بزار کنار..... عزیزم تعصب خیلی بد هست خی ...

نه فقط مشکلی تو نماز نیست نگو چون طرف بده نماز خوبه یا بده بگو طرف بده من حالشو ندارم من دوستش ندارم نگو نماز بده .پیامبر زحمت کشید برامون 

عزیزم چه قدر حرصت دراومده اومدی تو تاپیک نظر گذاشتی داشتم نظرتو تو تاپیک قبلی جواب می دارم ترکید گ ...

این سه مشکل داره .چه ربطی داره کسی که نماز میخونه خوبه یا بده به ما چه .همه قران میخونند پس قران خوان ها چون بدند قران بده 

این سه مشکل داره .چه ربطی داره کسی که نماز میخونه خوبه یا بده به ما چه .همه قران میخونند پس قران خوا ...

عزیزم بی خیال من شو خواهشا

اصلا حرف من رو متوجه نمیشی شما

به خاطر همین دیگه حرفی نمیزنم