2737
2739

۱۷ هفته و ۵ روز هستم امروز رفتم عدد nt 2.02بود و nb5.8 بود ...سونولوژیست گفت اکوی قلب جنین انجام بدم....میترسم ...نگرانم

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انومالی ان تی نداره

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
آنومالی رفتی یا ان تی؟؟؟

انرمالی رفتم.....عدد ان تی رو هم پرسید ...بعد با یه حالتی گفت اکوی قلب جنین انجام بدم گفتم چرا گفت با توجه به عدد ان تی انجام بدی بهتره....تو سونو هم نوشت

۱۴۰۳/۱/۳۱ استفاده از کرم دست ساز روشن کننده پوست رو شروع کردم🥰 خدا کنه نتیجه بده تایپیک بزنم بهتون بگم🙃
2738

تو اینترنت خوندم نرمال ان بی توی ۱۷ هفته ۴.۵ هستش که مال من ۵.۸.....استرس گرفتم

الان ديگه تقريبا همه رو ميفرستن اكو نگران نباش

مممنونم از دلگرمیتون❤