2733
2771
عنوان

آپارتمان در چیتگر

| مشاهده متن کامل بحث + 8577 بازدید | 28 پست
به سلامتی  ببخشید عزيز شما متری چند خریدید؟

یادم نیست عزیزم اصلا یعنی کلا من تو مسائل مالی زیاد دخالت نمیکنم اما میدونم الان شده متری ۴۳ تا ۴۵ تومن

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
جایی که ما هستیم تماما سرمایش گرمایش از سقفه اصلا سقفش نازک و کف واحد بالایی نیس و فاصله داره من تا ...

چه خوب 

ان شاءالله همیشه خوش باشید 

فقط شما میدونی کدوم برج و کدوم منطقه اش بهتره؟ 

ما آخر هفته اگه بشه میخواهیم بیایم یک سر اونجا ببینیم به امید خدا میتونیم بخریم... ممنون میشم اینم جواب بدی🙏🏻🌹🙏🏻

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نیست عزیزم اصلا یعنی کلا من تو مسائل مالی زیاد دخالت نمیکنم اما میدونم الان شده متری ۴۳ تا ۴۵ ت ...

ممنون عزیزم ان شاءالله همیشه سلامت وشاد باشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله
چه خوب  ان شاءالله همیشه خوش باشید  فقط شما میدونی کدوم برج و کدوم منطقه اش بهتره؟  ...

معروفاش عرفان و آسمانن دور دریاچه که عالین

لوکسترین هم ایزدیاره 

بستگی به بودجه ات داره اینجا برج خیلی زیاده و هیچی به قشنگی ویو دریاچه نیس واسه خونه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
معروفاش عرفان و آسمانن دور دریاچه که عالین لوکسترین هم ایزدیاره  بستگی به بودجه ات داره اینجا ...

ممنون از راهنماییتون 🌹🌹😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله
ممنون از راهنماییتون 🌹🌹😍

خواهش میکنم💞

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
چه خوب  ان شاءالله همیشه خوش باشید  فقط شما میدونی کدوم برج و کدوم منطقه اش بهتره؟  ...

عزیزم رفتی برای خرید آپارتمان چیتگر ؟؟ 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
خواهش میکنم💞

سلام عزیزم .شما قیمت دارید تقریبا تو چ حدودی هستن؟دوستدارم بخرم ولی ن میشناسم چ پروژه ایی خوبه ن درموردساخت و استحکام و سروصدا اطلاعی دارم 

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢