2733
2771
عنوان

آپارتمان در چیتگر

8577 بازدید | 28 پست

کسی اینجا هست که توی برجهای چیتگر زندگی کنه؟ 

حالا خودش یا اقوامش

چه جوریه؟ خوبه؟ از لحاظ سر و صدا فرهنگ آپارتمان نشینی...  خوب ساخته شده یا نه؟ 

اگر کسی میدونه خوشحال میشم بگه... 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله

ما هستیم

از همه نظر عالیه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هستیم از همه نظر عالیه

عزیزم پروژه های  اون اطراف قیمت پایین ها چحوریه؟ دفتر تعاونی ان اکثرا میشه اعتماد کرد؟

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
ما هستیم از همه نظر عالیه

عزیزم از لحاظ سر و صدا چه جوریه؟  وقتی داخل خونه هستی منظورم اینکه اونقدی محکم هست که اگه مثلا بچه یه موقع تند راه بره طبقه پایین اذیت بشه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله

ما اونجا خونه داریم اما دادیم اجاره 

خیلی میگن خوبه مخصوصا ویو ش

ما طبقه ۲۵ واحد داریم واقعا عالیه به نظرم حتما طبقه اخر برو معرکه است

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

صدای پریدن بچه رد و بدل میشه ولی صدای اتاق خواب و مشکلات شبانه نداره در کل برج خیلی عالیه ولی خیییلی هم گرونه 

کلا منطقه چیتگر بهترین منطقه تهرانه فضای باز و حال خوبی داره

عزیزم از لحاظ سر و صدا چه جوریه؟  وقتی داخل خونه هستی منظورم اینکه اونقدی محکم هست که اگه مثلا ...

اونجارو که داشتیم تحویل میگرفتیم مهندس اونجا میگفت عروسیم بگیرید طبقه پایینی متوجه نمیشه 

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
عزیزم پروژه های  اون اطراف قیمت پایین ها چحوریه؟ دفتر تعاونی ان اکثرا میشه اعتماد کرد؟

اطلاع ندارم ما ساخته شده خریدیم

پارسال برادرم از پروژه ها یکیشو خرید نیمه کاره بود امسال تحویل دادن ولی قیمت پایین نبود جز پروژه های لوکس دوقلو بود

شنیدم یک و نیم میلیاردی میفروشن ولی نمیدونم کجاست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

زیر پنج سال ساخت  متری پنجاه به بالا  

داداشم  امسال یه خونه نود متری تو یه برج معمولی تمدید کرد  نهصد  رهن کامل

همین حوالی اند ؛شمر هایی که ستم می کنند، حسین هایی که قربانی می شوند و مختارهایی که دیر می رسند … !
ما اونجا خونه داریم اما دادیم اجاره  خیلی میگن خوبه مخصوصا ویو ش ما طبقه ۲۵ واحد داریم واقعا ...

به سلامتی 

ببخشید عزيز شما متری چند خریدید؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله
عزیزم از لحاظ سر و صدا چه جوریه؟  وقتی داخل خونه هستی منظورم اینکه اونقدی محکم هست که اگه مثلا ...

جایی که ما هستیم تماما سرمایش گرمایش از سقفه اصلا سقفش نازک و کف واحد بالایی نیس و فاصله داره

من تا حالا صدای پا نشنیدم

صدای همسایه ها هم خیلی خیلی کم مگر اینکه نوزاد گریه کنه یا صدای تی وی بلند باشه اونم از دیوار به دیوار نه از کف و بالا

در کل خلوته و نظم فوق العاده ای دارم اکثرا هم‌بافرهنگن و کم جمعیت

2706