2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 152493 بازدید | 24389 پست
ای جانم مانلی عزیزحق داری کارکه همیشه  ی خدا هستش خداقوت مامان خوب و مهربون . انشاالله خداوند ب ...

ممنونم بابت دعای قشنگت دوست مهربونم به همچین برای شما و گل دخترات😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبید 

کوچولوها چطورن 

همه سرمون شلوغه 

منم که طبق معمول پر دغدغه و پر کار و بی اعصاب 

داریم به تولدا نزدیک میشیم 

یکسالگی جوجه ها 

انشالله عمرشون و عمر شماها با برکت باشه 

بیاید از کاراشون بگید 

دختر منکه فقط باید مواظبش باشیم خیلی پردردسره غذا مخصوص دیگه کم درست میکنم غذای سفره میدم بهش از مبل و تخت میره بالا یه سره تازگی یاد گرفته برعکس میشه میاد پایین پامیشه سرپا یه قدمم برمیداره عاشق بیرون رفتنه یعنی هرکی درو باز کنه بره بیرون این گریه میکنه مدامم داریم لباس عوض میکنیم 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
سلام عزیزدلم ببخشید من گاها میام یربزنم نی نی سایت رو باز میکنم بعد کاد پیش میاد میرم بعدش یادم میره ...

مانلی جان بهترنشدی؟بیاحرف بزن دیگه درحد شنیدن هم بدردت نخوریم؟؟؟؟؟🥺 بچه ها چطورن؟ماهلین چیکارا میکنه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
سلام دوستان خوبید  کوچولوها چطورن  همه سرمون شلوغه  منم که طبق معمول پر دغدغه و پر ...

سلام عزیزم خوبم،تو چطوری؟الهییی😍😍😍😍😍 کاوه هم کل خونه رو جست میزنه ومیره زیرمیز وعاشق غذاست ...عاشق بیرون رفتن هست باباش تا میادو میره واکنش نشون میده....صبح زودپا میشه ونون میخواد😍 کمی میشینه وکله پا میشه🤪

دست هم میزنه تاصدای آهنگ میشنوه....دوتاهم دندون دراورده...

ممنونم بابت دعای قشنگت دوست مهربونم به همچین برای شما و گل دخترات😘😘😘

انشالله آرامش و خوشی مهمون خونتون و دلت بشه .. بچه کوچیک خستگی زیاد داره گاهی حس پوچی می‌کنی از بس کار سرت ریخته ولی در کنارش لذت دیدن فرشته های خونمون هم هست .. شکر خدا بد و خوب میگذره 

سلام عزیزم خوبم،تو چطوری؟الهییی😍😍😍😍😍 کاوه هم کل خونه رو جست میزنه ومیره زیرمیز وعاشق غذاست ...ع ...

خداروشکر 

ماهم بدنیستیم 

دخترک من توی شیطونی کم نمیاره یعنی توان اینو ذاره از دیوار راست بالا بره ولی دندون نداره تنبل تو این مورد 

ماشالله کاوه جون خدا حفظش کنه🥰🥰🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر  ماهم بدنیستیم  دخترک من توی شیطونی کم نمیاره یعنی توان اینو ذاره از دیوار راست ...

الهی😍😍😍😍😍خواهرا باهم بازی میکنن؟  فداا♥️♥️♥️

الهی😍😍😍😍😍خواهرا باهم بازی میکنن؟  فداا♥️♥️♥️

اره بازی میکنن دعوا میکنن کوچیکه مدام میخاد کارای ابجی وسطی رو تکرار کنه گاهی یه حسادت ریزم این وسطا دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزدلم ببخشید من گاها میام یربزنم نی نی سایت رو باز میکنم بعد کاد پیش میاد میرم بعدش یادم میره ...

خوبی عزیزم دخترا چطورن 

بازم هر کی خواستی بیا بنویس برامون دلت خالی بشه 

منم سرم خیییلی شلوغه و خستم ولی بازم شکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بازی میکنن دعوا میکنن کوچیکه مدام میخاد کارای ابجی وسطی رو تکرار کنه گاهی یه حسادت ریزم این وسطا ...

😁😁😁😁ولی باحاله😍

خوبی عزیزم دخترا چطورن  بازم هر کی خواستی بیا بنویس برامون دلت خالی بشه  منم سرم خیییلی ...

ممنون‌گلم بد نیستن اگه این ویروسا اجازه بدن.

حال دلم خوب نیست شاید چون این‌ فصل واین روزا بابامو که همیشه‌چشم انتظار عید وعاشق بهار بود از دست دادم...

یکمم‌حس پوچی میکنم چون سرکار میرفتم والان‌ جوری خونه‌نشین شدم که گاها چند روز رنگ بیرونو نمیبینم...

کاش به‌پذیرش میرسیدم...

دوستای گلم‌که ریپلای کردین منو مخاطب قرار دادین ممنونم ازتون.

گاهی  حتی خودمم‌نمیدونم‌ چمه...

حتی حال تایپ‌یا حرف زدن و درد ودلم ندارم گاها...

محتاج دعاهاتونم...💋💋💋

مریم قهرمانلو یه جا مینویسه

بعد از رفتنت

نسبت به هر چیزی دلهره دارم!

به باز شدن در، 

زنگ تلفن،

پیامک گوشی،

صدای آشنا،

نم باران،

راه همیشگی،

دلهره هایی که هیچ کدامشان

تو نیستی...