2752
2734
عنوان

چرا ژله رولی هام خراب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2796 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نکات تهیه ژله بستنی بستنی زیاد نباید شل باشه نرم ولطیف باشه هم بزنید مثل فرنی ژله ایی را که با آب جوش حل کردید هم زیاد داغ نباشه که بستنی ببره در حدی که دست به دور کاسه میگذارید گرم باشه.
من ژله رولی ام رو اینطور درست کردم که ژله رو که از رو حرارت برداشتم دو سه دقیقه صبر کردم . بستنی رو هم وقتی قاطیش میگردم هنوز کاملا آب نشده بود . صبر کردم آروم آروم حل شد . کمی هم خودم هم زدم . خیلی هم نزدم . خیلی خوب شد . حالا اگر بستنی گوله شد توش از صافی ردش کن . ولی احتمالا بستنی اش خوب نبوده که اینطور شده !
و خدایی که همین نزدیکی است ....
میهن که خوبه . ولی فکر کنم درازه جالب نیست . به مارک دیگه ژله بزن . حالا تا جمعه وقت داری. استرس نداشته باش . موقع درست کردن هم آیت الکرسی بخون . بسم الله بگو . خوب میشه
میهن که خوبه . ولی فکر کنم درازه جالب نیست . به مارک دیگه ژله بزن . حالا تا جمعه وقت داری. استرس نداشته باش . موقع درست کردن هم آیت الکرسی بخون . بسم الله بگو . خوب میشه
2706