2733
2739

سلام بچه ها من 24سالنزدیک 25 سال سنم خواستگار زیاد داشتن ولی هب خوب نبودن تاحالاینی یه ایراد اساسی داشتن چندوقت میش تومحیط کارم همکارم که هن استخدام رسمیه هن از هنه جهت پسر خوب ونجیبی هساش ومن تو این چندسال خب دیدنش اونجا جه جوریه ازم خواستگاری کرد مشکل ایتجاست که خودش میگه من متولد66 هستم ولی  شناسنامه بجه قبلی رو که زمان  جنگ. گرفتن واسه شیرخشک واینا وقتی بجه میمیره نگه میدارت وتاریخ تولد اون شناسنامه 59هه توی محیط وار همه فکر میکننن متولد 69  هستش چهرشم هنینقدر میخوره حالا میگه من مدرک موحهی ندارم که بگم متولد 66 هستن راست وحسینییشو گفتن  الان میگه بیان خواستگاریت میگم متولد 63ام کهبه 59 نزدیک تر باشه  من گفتم نکنه دروغ گفتی که میگه نه ولی مدرکی ندارم چیکار کنم خیلی مورد خوبیه

I am nurse

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید اینقدر غلط املایی دارم

انقد غلط داری که متوجه نشدم🥲

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
2740

بگو تست dna بده واسه سنت. کاملا دقیق نشون میده.

بگو چندتا عدد دیگه هم اضافه کن. از ۵۹ تا ۶۹ چهارتا عدد گفته. بگو یکی از اپشنات اینه منو سن بازه😁

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
اگر هم راست بگه خانواده عجیبی داره.۶ سال شناسنامه بچه فوت شده رو نگه داشتن بدن به بعدیا. بعدشم میتو ...

مشکل اینکه بهش علاقه مند شدم ونمیتونم به بقیه خواستگارام فکر کنم و از همه لحاظ خوبه فقط مشکل همین شناسنامس

I am nurse
2706