2752
2734

ما تازه خونه ساختیم یک پنجره توی حال داریم متوسطه بعد من اول جوگیر شدم که توی اشپزخونه پنجره‌ نزن که کابیننت زیاد بشه از بس کمبوذ کابینت تو این خونه داشتم حالا هر چی فکر‌میکنم دلم‌پنجره میخاد ولی خونه اخراشه گچ کاری شده به نظرتون چکار کنم فکرش اذیتم میکنه نمیدونم چرا اول بهش فکر نکردم یکسری نوشتین میشه یعنی الان که کاشی کردیم و گچ کاری یکمی انجام شده ولی نما نکردیم میشه کاری کزد که پنجره زد اخه یکی نوشته بود نمیشه باید میلگرد اضافه کرد🥺

همین فردا انجامش بدید.

اولا که خیلی پنجره مهمه،

دوماً فردا یکم اذیت بشید و خرج رو دستتون بمونه بهتر از اینه که ده سال تو اون خونه اذیت بشی.

حتما حتما بدون شک پنجره رو اضافه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین فردا انجامش بدید. اولا که خیلی پنجره مهمه، دوماً فردا یکم اذیت بشید و خرج رو دستتون بمونه بهت ...

یعنی خرجش زیاد میشه یا نشدنی هست چون یکی گفت میلگرد میخاسته که پنجره وایسته و الان نمیشه

2731
یعنی خرجش زیاد میشه یا نشدنی هست چون یکی گفت میلگرد میخاسته که پنجره وایسته و الان نمیشه

من خیلی اطلاعات ندارم.

ولی می‌دونم که کار نشد نداره

به اوستا کار بگید.

ولی مطمئنم که میشه.

پنجره خودش آهنه.وایمیسته.

اصلا برای پنجره میلگرد نمیزنن.