2733
2734

سلام شوهرمن فوت شده قبل فوتش یعنی سال ۹۶ازکسی طلب داشت مرده کلاه برداری کرده ازش دوسال بهش وقت داد پول شوهرمو نداد شوهرم سال ۹۸از این آقا شکایت کرده وکیل گرفت انداختش بازداشت ،خواهر این آقا اومده ضامن شد پرونده همین جور بازمونده تا الان من رفتم پیگیر این قضیه شدم بیست روز پیش بهشون ابلاغ شد تا پول بیارن بدن اگه ندن از حساب ضامن برداشت میشه بعد من دوروزه پیش رفتم از حساب این خانم توقیف کردم پول و واریز کردن حساب دادگستری آقای که اونجا کارمیکرد گفت برو فردا بیا واریز کنم به حسابت منم امروز رفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتش کنه

ضامن شدن همینه دیگه

این قانونه

اگه قانون بی انصافی داره توش تقصیر تو چیه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2728

پول چقد بود

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
خدا رحمتش کنه ضامن شدن همینه دیگه این قانونه اگه قانون بی انصافی داره توش تقصیر تو چیه

ممنون عزیزم منم گفتم قانونه ولی اونجا پولا ندادن گفتن فردا بیاید پیش رییس حرف آخرم رعییس میزنه

دادگاه خانمه خبردارشده از حسابش پول برداشت شده اومده بود اونجا میگف انصاف نیس از حساب من برداشتید

عزیزم، اتفاقا کاملا شرعی و انصافه. کسی که ضامن میشه طبق شرع و عرف، موظفه که بدهی را در صورت ندادن شخص اول پرداخت می کنه. اتفاقا کار ایشون بی انصافیه که اگه اعتماد نداشتند نباید ضامن می شدند

2740
بعد اونجام پول ندادن گفتن فردا بیاید خانمه برگشته به من میگه چطور از گلوتون میخاد بره پایین 

کسیکه ضامن میشه میدونه ک در صورت عدم پرداخت شخص اصلی از ضامن برداشت میشه وگرنه ک ضامن نمیخواستن

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
عزیزم، اتفاقا کاملا شرعی و انصافه. کسی که ضامن میشه طبق شرع و عرف، موظفه که بدهی را در صورت ندادن شخ ...

من نمیدونستم برادرش اول دلم سوخت بعد اونجا میگفتی باید از فیش حقوقی ماهانه پرداخت می‌شد نه یدفه ازحسابم ،منم گفتم یه موقع نرم زیر دین

میگفتی همونجوری که از گلوی برادرتون اومد پایین....الکی عذاب وجدان نگیر

مرسی عزیزم خیالم راحت شد خیلی سرو صدا کرد هی میگف گوه خوردم ضامن شدم چرا آتیش می‌ندازی زندگیم

کسیکه ضامن میشه میدونه ک در صورت عدم پرداخت شخص اصلی از ضامن برداشت میشه وگرنه ک ضامن نمیخواستن

منم گفتم ولی میگف نمی‌دونستم خدا کنه فردا به نفع من تموم شه

من نمیدونستم برادرش اول دلم سوخت بعد اونجا میگفتی باید از فیش حقوقی ماهانه پرداخت می‌شد نه یدفه ازحس ...

چرا بری زیر دین 

خدا شوهرت و بیامرزه 

ولی بگو منم نیاز دارم مگه از شما دزدی کردم 

این همه سال گذشته با وجود اینکه ضامن بوده حتی نیومده باهات صحبت کنه بگه خورد خورد پس بدم یا وقت بده حالا ک از حسابش کم شده تازه یادش افتاده 

بگو برو از خان داداشت بگیر 

مراقب باشینسندروم زبان بی قرار دارم. بی اعتقاد ترین معتقد این سرزمینم
2706