2733
2734
دست دوم بگیره کم  خب پس فاکتور نداره چ کنه

بابا بدون فاکتورم میخرن بایدچن جابره

بعدم خیلی ضرر میکنه

طلای دست دو فقط اجرت نداره سود و مالیات ..حشاب میشه

ب نام خدای رنگین کمان .. هرپاییزی رفتنیست..هی خدایا من بهت اعتماد دارم..💚                                  شکرخدا که هرچه طلب کردم ازخدا                                          برمنتهای همت خودکامروان شدم..💫
عزیزم من به شما درخواست دوستی دادم  چرا قبول نکردی

یبار دیگه درخواست بده

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابا بدون فاکتورم میخرن بایدچن جابره بعدم خیلی ضرر میکنه طلای دست دو فقط اجرت نداره سود و مالیات . ...

آخه یجوری گفت فک کردم هر جا رفته نگرفتن ازش 

منم بدون فاکتور فروختم 

ستاره ها تو تاریکی میدرخشن🪐

ارع منم پارسال بخاطر پول رهن خونه پول کم آوردیم میخاستم ی طلای تقریبا ۱۵تومنی بود ده تا جا رفتم نخریدن میگفتن بدون فاکتور اصلا نمیخریم هرچی گفتم مال کادو عروسیم فاکتور ندارم وقعا هم کادو عروسیم بود قبول نمی‌کرد ن 

تهران هستیم 

آخرش بردیم آشنای بابام اینا بدون فاکتور خریدن 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
که یوقت دزدی نباشه مثل من هرجا بردم گفتن کارت ملیت همراته تا ازت بخریم

این انگشتر مال خودم نبوده از مامانبزرگم بهم رسیده...با کد ملی چطوری میفهمن دزدی نیس؟میترسم بهم مظنون بشن؟