2733
2734
عنوان

کسی هست از شوهرش خیلی جوونتر دیده بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 47 پست
اگه کسی اینی ک به من گفتن بهت بگه چی جواب میدی؟

ازت پرسید: این پدر شوهرته منم خیلی ریلکس میگفتم نه همسرمه.به همسرت خیلی بامهربونی بگو که به خودش برسه نوع پوشش وموی سر وطراوت صورت وسلامت دندونا واندام واقعا تاثیرداره الان من بعد۹ماه اقوامم رو دیدم ببین تنهااختلاف سنی فامیل منوهمسرمیما همشون نرمال ویکیشومم دوسال شوهره کوچیکترازش این سری دیدم شوهرشو انگارازشوهرمن بزرگتربود دندوناافتضاح لاغز صورت بی طراوت انگار ازهمسر بزرگترنشون میدادبااینکه همسر۸سال ازش بزرگتره 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
یکی از فامیلا شوهرش از خودش جوونتر دیده میشه. یکی از همسایه هاشون بهش گفته بود این پسرته؟ گاهی فکر م ...

یکی ازاقوام همسرم ۱۰سال از زنش کوچیکتره...تازه زنش ۳تابچه از ازدواج قبلش داره.ازبس این ازدواجازیادشده دیگه ماها بااین اختلاف سنیا به چشم نمیاییم😁😂

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما سی و ششیم هردومون. الان خوب شده عاقل تر شده اوایل ولی خب خام و بی تجربه تر بود

ما هم سی و چهاریم نمیشه گفت که من از شوهرم عاقلتر بودم بعضی جاها اون بهتر بود بعضی مواقع من ولی خب همش میخواست حرف خودش باشه منم نمیتونستم هیچی نگم چون بعضی وقتا واقعا میدیدم اشتباه میگه برا همین  اوایل خیلی بحث و دعوا داشتیم  سر بچه هم خیلی اذیتم کرد  ولی خب الان برعکس شده اون رفتارش با پسرم  بهتر از رفتار منه 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند