2733
2734
عنوان

علائم بعد از آی یو آی(iui)

| مشاهده متن کامل بحث + 1571209 بازدید | 17336 پست
آدرس رویان:بزرگراه رسالت-خ بنی هاشم شمالی- میدون بنی هاشم-خ-حافظ-پلاک 12
شماره تلفن:2356000
جیمبوجان بهتره حضوری بری وبا یه معرفی نامه که زودتر بهت نوبت بدن.

رها جان دوهفته بعداز ای یو ای آز دادم ودوباره دو روز بعدش تکرار .
عددش دقیقا یادم نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ملیکا جونم ممنون از جوابت
من اگه بخوام یک ماه در میون را رعایت کنم ای یو ای بعدی می افته ?? اسفند که دکترا و بیمارستان ها تق و لق اند مجبورم همین ماه پشت ای یو ای ناموفق ماه پیش انجام بدم می ترسم چون پشت سر هم هست باز جواب نگیرم نظرتون چیه؟
عزیزم علت اینکه اکثر دکترا یه ماه استراحت میدن جلوگیری از تشکیل کیسته چون دارو باعث تحریک و فعالیت زیاد تخمدانها می شه و پشت هم بدون فاصله مشکل درست میکنه . اینکه میگم سه بار پشت هم چون هربار احتمال موفقیت بیست درصده و با سه بار این موفقیت تا شصت درصد بالا میره . کی جواب منفیتو گرفتی؟
سلام
کاترین خانوم اره منم اینجوری بودم سعی کنم غذاهای نفاخ نخوری .منم الان هشت روزه که ای یو ای شدم .البته برای من دو مرحله ای بود که 28و 29 بهمن انجام داد . ان شالله هر دو تا مون نتیجه بگیریم .
10 مهر 1390 زندگی من جان دوباره گرفت دوقلوهام با اومدنشون زندگیمون رو گرما بخشیدند.همسرم عشق وحامی همیشگی ام با
تمام وجودم دوست دارم.
2706