2733
2734
عنوان

خانومایی که سفارش های پستی زیاد داشتین و تجربه میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 43 پست
پستچی قبل اومدن تماس میگیره درسته؟منم‌کار مهمی دارم احتمالا نباشم تو این تایمی که میاد خیلی استرس دا ...

نه تماس نمیگیره اگه نباشید میبرم اداره پست مرکزی که پخش شده خودتون با کارت ملی باید برید بگیرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من خودم همیشه بسته ارسال میکنم ،اگه اسمتون یا فامیلی تون رو بسته ثبت بشه هیچ مشکلی نداره ،با ا ...

عزیزم پستچی قبل اومدنش تماس میگیره؟و اینکه تو تایمی که میاد خونه نباشم مادرم خودش باید بره بگیره از اداره؟اخه مسافره سپرده به من 

اخه بسته به اسم‌مادرم ارسال میشه شایدم شده باشه بسته رو فکر‌نمیکنم به من بدن

از مادرتون شماره همراه گرفتند همونجا براشون کدرهگیری پیامک میشه ازشون بگیرید توی سایت چک کنید

2731
نه تماس نمیگیره اگه نباشید میبرم اداره پست مرکزی که پخش شده خودتون با کارت ملی باید برید بگیرید

ای بابا خودم میتونم شماره تماس پستچی رو بگیرم هماهنگ کنم؟قبلا اخه تماس میگرفتن

عزیزم پستچی قبل اومدنش تماس میگیره؟و اینکه تو تایمی که میاد خونه نباشم مادرم خودش باید بره بگیره از ...

معمولا تماس نمیگیرن،بر من چندبار اومدن دم در نبودم بعدش زنگ زد گفتم بده به همسایه،

۳ الی ۴ روز کاری پست میشه

من چند وقت پیش خرید کردم از یزد دو دو روزه رسید. یه بسته دیگمم یه روزه اومد. ب من اگ خونه نباشم تماس ...

مرسی عزیزم شماره تماس پستچی رو میتونم بگیرم؟میزنه تو سایت رهگیری؟

اخه بسته به اسم‌مادرم ارسال میشه شایدم شده باشه بسته رو فکر‌نمیکنم به من بدن

حالا بگو مادرم هستن شاید بدن بهت یا اگه نهایتا ندادن هم بعدا میتونی با مادرت بری اداره پست بسته رو تحویل بگیری همونطور که گفتم فقط باید کد پیگیری که ۲۴ رقم هست رو داشته باشین اگرم خودشون آوردن جلو درب منزل نیازی به کد پیگیری نیست 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
ای بابا خودم میتونم شماره تماس پستچی رو بگیرم هماهنگ کنم؟قبلا اخه تماس میگرفتن

تهران پست تماس نمی‌گیرن شاید شهر دیگه بگیرن. اونکه تماس میگیره تهران دیجیکالاست. شما از هرکس که فرستنده بوده شماره رهگیری رو بگیر توی سایت چک کن روزی که نوشت داده شده دست مامور پست و اسم مامور رو هم نوشت خونه بمون چون اون روز می یارن

معمولا تماس نمیگیرن،بر من چندبار اومدن دم در نبودم بعدش زنگ زد گفتم بده به همسایه، ۳ الی ۴ روز کاری ...

ای بابا عزیزم تو سایت رهگیری شماره تماس پستچی رو نمیزنن؟