2733
2734
عنوان

یه سوال دارم بهم نخندینا

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 111 پست
خداروشکراخه دخترمن یه هفته دیگه واکسنشه همه منومیترسونن....ماشااله وزن وقدش خوبه خدابرات حفظش کنه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما توت فرنگی جون یه جور شیشه شیر هس سرش برای ماههای مختلف تغییر می کنه مثل سینه مادر می مونه اونا چیه؟
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد . (میشه برا حفظ و سلامتی این معجزه یه صلوات بفرستید؟ ممنون)
2731
تازه بهداشت گفت وزنش رو نمودار نیس,هفت ماهگی هم بیار که دو روزپیش بردم همش۳۰۰گرم اضافه کرده بودکه دوباره گفت کندی رشد داره و به غذاش بیشتر برس,روغن به غذاش بزن
حلمای نازم درتاریخ93/4/14,ساعت 50/14دقیقه با وزن 2970اومد بغلم،خدااااااااایا شکرت
بهداشتی ایرانیش فیروز خوبه خارجیش ماستلا پودر بچه نگیر اصلا خوب نیست پوشک برا اولش نیوبرن بگیر که از همه کوچیکتره دیگه دیگه؟؟؟
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
تختم شد800 حالت گهواره هم داره که دیگه گهواره نخریدم راستی لباس ایرانی ها سایز0 خییییییلی واسه بچه به دنیا اومده بزرگه یا خارجی بگیر یا سایز000 بگیر برا هفته اول مناسبه مخصوصا شما که دوقلو هستن یکم از بچه های دیگه کوچکترن
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
مامانم برای من اینارو لیست کرد و گرفت.لباس چند دست از سایز صفر تا دو.چون دخترم هفت ماهه دنیا اومد صفر خیلی نیاز بود ک بسیارممممممم بزرگ بوذ همچنان براش.کلا و پاپوش و دستکش و اینا.چند دست لباس مهمونی حالا گرم یا سرد با خودته.پوشک.کیف لوازم.تعویض پوشک.تشکو لحاف.پتو.پتوی کوچیک تر.کیسه خواب.اسباب بازی مناسب ک بچه نخوره یا......ظرف غذا.کریر،روروعک.کالسکه.تحت پارک.فرش اتاق.تخت و کمد همون سرویس چوب.شیر دوش.شیشه شیر پستونک.فلاسک چون خدایی نکرده ممکنه مث بچه من شیر خشکی بشه.مامان من که اینارو گرفت خداییشم همشو دارم استفاده میکنم و نیازم بود واقعا.
2706