2737
2734
عنوان

تولد جاریم بود امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 1588 بازدید | 59 پست

خوشبحالتون

واسه ما که سرتا پاش ادا اطواره

دستاشو یه جوری تکون میده وقتی باهات حرف میزنه انگار فلجه و ادعای باکلاس بودن

حالم از اینجور ادما بهم میخوره

واقعا خیلی چیپ و مسخره هستن

کاش من جاریت بودم 🥺

ای جون دلم

اگه دلت هوس کرده درست کنم بفرستم‌برات

بارداری

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه. کاش من جاریت بودم🥲

الهی گلم

الهی گل دخترت سالم باشه همیشه

دلت خواست درست میکنم برات

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2742
اره خیلییی نازه مبارکش باشه تولدش 🤩😍

ممنونم خوشگلم

خیلی قشنگه آفرین بهت😍👌

اگه این خوشمزه خارو درست نکنم منم رژیم میگیرم😭😭

من کوچیکترین عروسم این جاریم شاید ازم ۱۴ سال بزرگتره ولی من خیلی دوسش دارم کلا رابطه خیلی خوبی با ...

خداروشکر جلوت ادم خوبی در اومده! 

یه رفیق داشتم میگفت زن عموهام عین خاله هامن و خیلی عالین و خیلی مهربونن و جای نزدیکانمم 

همون ادم الان یه جوری از همون زن عمو ها داره ضربه میخوره که نگم برات، در کل مراقب باش حضرت علی هم گفته با دوستات یه جوری رفتار کن که انگار قراره دشمنت بشن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2738
خوشبحالتون واسه ما که سرتا پاش ادا اطواره دستاشو یه جوری تکون میده وقتی باهات حرف میزنه انگار فلجه ...

ای جانم

شاید مدلش اون شکلیه

ما که باهم خوبیم خداروشکر

چون من بی حاشیه ام اونام همینطور

خداروشکر جلوت ادم خوبی در اومده!  یه رفیق داشتم میگفت زن عموهام عین خاله هامن و خیلی عالین و خ ...

ممنونم

دستت طلا. جاریای متم مخصوصا یکیشون مثل تو هستن، مخصوصا برا بچه هام کادومیخره کاردستی درست میکنه هر د ...

نکنه شما جاری منی؟؟؟؟؟

چون من همه این کارارو میکنم😂😜

خوشبحال جاریت  کاش جاری اینده ی من بودی😢😹

میتونم زنعموی شوهرت باشم ولی😂

2706