2737
2734
عنوان

نامزدم یه گوشی میخواد برام بخره جاریم به خواهرشوهرم گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2557 بازدید | 43 پست
کی میخواین عروسی کنین  بهش بگو منم خیلی دوست دارم اون لذتی که تو رابطه هست رو بفهمم ولی میخوام ...

دقیق نمیدونم کی ،خودش یبار میگفت فروردین 

اما من هنوز وامم نیومده جهاز نخریدم خونمونم دست دکوراتیوه ، ولی رک حرفشو نزده دیگه 

دقیق نمیدونم کی ،خودش یبار میگفت فروردین  اما من هنوز وامم نیومده جهاز نخریدم خونمونم دست دکور ...

خوب پس چیزی نمونده که یعنی نمیتونی یه ۵ .۶ ماه به زبون بگیریش

من۲ سال نامزد بودم همون اول کاری کردم که دیگه اسم رابطه رو نیاره

این حرف هایی که بالا گفتم رو بهش بگو اگه ادم با درک و منطقی باشه میفهمه تو چی میگی و برای چی میگی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  اره الان فردا عصر میریم خرید ، مثلا از اینا میگم حس میکنم دلخوره امشب حرف زدیم گفت ...

برای رابطه جنسی فقط یکار کن

برو برگه سلامت بگیر و بعدش بهش بگو‌اگه برگه سلامت خودشو گرفت و اورد

اونموقع باهاش رابطه بر قرار میکنی

درضمن تا وقتی دست نیافتنی هستی براش ملکه ای

و‌دوست داره کشفت کنه

ولی همینکه یبار به خواسته اش برسه حس بدی بهت دست میده.و قطعا چون عقد نیستین خب نمیتونه روی عشق حساب کنه:)

اول محرم بشین

بعدشم اگه نترسید و‌برگه سلامتشو اورد میتونین درموردش حرف بزنین😂

مطمئنم دیگه بحثشو پیش نمیکشه

حتما حتما برای خانواده شوهر برگه سلامت داشته باش

اگه نتونستی مقاومت کنی و حالا دیگه بالاخره رابطه داشتین

و‌خدایی نکرده حرفی پیش اومد و خانوادش چیزی گفتن‌یا مدرکی که داری هیچی نمیتونن بگن

2728

سحر جان شوهرته سخت نگیر از راه های دیگه خب راضیش کن

دوست دخترش نیستی که

از کجا میدونی میخواسته رابطه کامل برقرار کنه

همه مردها همینن بالخره چقدر خودش و سرکوب کنه

2740
درسته درجریانم ولی عقد کرده این  شرعا و قانونی زن و شوهر هستید نمیگم رابطه کامل ولی میتونی جور ...

خودم فک میکنم اولش با یه راه دیگه راضی میشه بعدش میگه نه دیگه باید رابطه کامل باشه منم دیروز که بیرون بودیم گفتم زود عروسی کنیم که اینجوری نمونیم 

اخه اینجوری هر موقعه هر چی بشه برای بقیه توضیح میده 

عزیزم چرا نیم ست نخریدی گوشی به چه دردی میخوره نهایت دوسه سال دیگه خراب میشه باید عوض کنی.

مگه بچه ای میخوای با آی فون پز بدی خوب یه گوشی شیائومی میگرفتی بعدا،طلاتم میگرفتی میذاشتی رو وسایلت 

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
چرا گفته واسه این میگم بگم یا نه  حالا فردا عصر شوهرم میاد دنبالم میریم بیرون دودلم بگم نگم م ...

نمیشد که نگه عزیزم.

مادرش گفته پاشو بریم برا زنت طلا بخریم انتظار داشتی همین طوری بدون توضیح بگه نمیام؟

خب خواسته خودتو گفته مشکلش چیه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️

مثل دخترخالم

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔