2733
2739
عنوان

چطوری به شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال تو دیگه خیلیییییی نجیبه😂😂😂

مآل منم همینه 

اولش تعجب کردم 

بعدش عادی شد

میره تو اتاق درم پشتش میبنده

اوایل کلی مسخرش میکردم الان حوصله ندارم دیگه بخندم بش

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
دوست ندارم اینکارو کنه حس میکنم شوهرم که اینکارو کنه برادرشوهرمم پیش من اینکارو ممکنه انجام بده

بهش بگو خوشم نمیاد 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

کارش زشته بگو من خجالت میکشم چه معنی داره تو پذیرایی عوض کنه  

چه خواهرش باشه چه هر کسی 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740
مال تو دیگه خیلیییییی نجیبه😂😂😂

😂صبم ک میره سرکارم میگ نگا نکن😂خیلی دیگ 

این همه 😂کتک میخاد

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
چه ربطی داره اخه شوهر منم اونطور میکنه بعضی موقع ها میگه نگا نکنین زود عوض میکنم بابا توروخدا بشین ز ...

من که داداشام جلو من در میارن لباس زیر  دارن ها ولی حالا منم همچین مشتاق نیستم نگا کنم باز کی دلش میخواد یع مشت پشمو نگا کنه😂😂

مآل منم همینه  اولش تعجب کردم  بعدش عادی شد میره تو اتاق درم پشتش میبنده اوایل کلی مسخ ...

شوهر منم اینجوریه البتهدمنم این مدلیم هر وقت بخواهیم لباس بپوشیم اون یکی میره بیرون همه اطرافیانم هم این مدلین

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

تربیت مادرش متاسفانه 🤦🏻‍♀️بهش تذکر بده اما نمیدونم تاثیر بزاره یا نه

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄

چقد حساسی، من بابام جلومون با شرت می گشت تو خونوادمون عادی بود ، ولی داداشم اینجور نیست روش نمیشه پدرم الان دیگه روش نمیشه چون ما بزرگیم به نظر من عادیه چون داییم جلومون شلوار عوض میکرد ماهم نگاه بدی نداشتیم ،شورت مردا که شرت پادار بزرگاست همه چیز پوشیده است 

2706