2737
2739
عنوان

معلم پسرم بچم رو دعوا کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 43 پست
در هر صورت نباید دعواش میکرد باید براش توضیح میداد چجوری کار کنه که جایی کثیف نشه یا نهایت یه اخمی ...

دختر منم پنج سالشه 

خودمم معلمم

بعضي وقتا دعوا ميكنم با بچه ها ولي اونا كلاس سوم هستن بزرگن

نه بچه ي پنج ساله

من بودم ب معلم ميگفتم ك پسرم گفته نمياد كلاس ميترسه 

وای دغدغه ی منم همینه که بچه ام سال آینده میره پیش اگه معلمش دعواش کنه من چیکارکنم چون خیلی میترسه اگه کسی سرش دادبزنه...چطوری بایدقوی بشم ودلم نسوزه برای بچم خدایاچرااینقدبچه مصیبت داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا با تذکر فرق داره 

دقیقا منم همین رو میگم حتی هفته گذشته اصلا ناراحت نشدم باهاش صحبت کردم گفتم باید حواست جمع باشه مامان 

ولی این هفته کم مونده بود گریه کنه میگفت نرم مدرسه

البته فقط چهارشنبه ها که رنگ انگشتی دارن این حرف رو میزنه

بقیه روزا میره و خیلی مدرسه رو دوس داره

2731
دقیقا منم همین رو میگم حتی هفته گذشته اصلا ناراحت نشدم باهاش صحبت کردم گفتم باید حواست جمع باشه ماما ...

با مدیر صحبت نکن، شاید مربی تو شرایط بدی بوده، با خود مربی صحبت کن ملایم و درست شرایط و حرفای بچت رو بگو

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
دقیقا منم همین رو میگم حتی هفته گذشته اصلا ناراحت نشدم باهاش صحبت کردم گفتم باید حواست جمع باشه ماما ...

ببین منم همین مشکلو دارم ولی با حرف زدنم درست نمیشه چقدر برم به معلمش بگم بالاخره دعوا رو میکنن بچه هامونو باید قوی کنیم

دختر منم پنج سالشه  خودمم معلمم بعضي وقتا دعوا ميكنم با بچه ها ولي اونا كلاس سوم هستن بزرگن ...

دقیقا موافقم باهاتون

بچه ایی که داره میره پیش دبستانی تا به مدرسه و درس علاقمند بشه رو اینجوری دعوا کردن خیلی اشتباهه و عواقبش هم همین ترس و فرار از مدرسه و معلمه.

با مدیر صحبت نکن، شاید مربی تو شرایط بدی بوده، با خود مربی صحبت کن ملایم و درست شرایط و حرفای بچت رو ...

ممنون عزیزم 

شنبه برم واقعا منم ناراحتم میدونم کارشون سخته 

واقعا دست بوسشون هم هستم 

ولی کاش پیش اون همه بچه نمیگفت میندازمت بیرون بخدا بچم ترسیده

2740
ممنون عزیزم  شنبه برم واقعا منم ناراحتم میدونم کارشون سخته  واقعا دست بوسشون هم هستم&nbs ...

به خود مربی بگو، بچه ها زود فراموش میکنن و علاقه مند میشن، یه دوبار باهاش با محبت صحبت کنه یا بغلش بگیره کلا فراموش میکنه.

موفق باشید

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
ببین منم همین مشکلو دارم ولی با حرف زدنم درست نمیشه چقدر برم به معلمش بگم بالاخره دعوا رو میکنن بچه ...

عزیزم شاید باورت نشه ولی پسر من واقعا قویه 

حتی همون روز به من نگفته بود 

ولی میگم اتفاق بوده کار پسرم اشتباه بوده ولی نتونسته کنترل کنه رنگ انگشتی برگشته 

کاش میگفت حواست رو جمع کن 

خودت باید بمونی تمیزش کنی 

ولی احساس میکنم غرورش شکسته از ترس اینکه پیش دوستاش از کلاس بیرون نندازنش نمیخواد بره مدرسه

رحم دو شاخه مگه در آینده مشکل دار نیست؟ چرا دکتر گفته نگران نباش؟

مادرشوهرم با رحم د‌وشاخه چهارتا بچه اورده و متوجه این قضیه نشده حالا بعد سالها ک رحمشو دراوزد دکتر متوجه شده بود ک دوشاخه تا چن وقت تو شوک بود ک چطور باردار شده و بچه هاش سالمن

مادرشوهرم با رحم د‌وشاخه چهارتا بچه اورده و متوجه این قضیه نشده حالا بعد سالها ک رحمشو دراوزد دکتر م ...

احتمال سقط و زایمان زودرس زیاده...انشالله اون کاربرم مثل مادرشوهرت سالم بچه دار شه

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁