2733
2734
ن میگم‌ شاید واسه همین خوب حرف میزنه،بنظرتون باید چیکار کنم؟! یکی هست۲۷سالشه خیلی دوستم داره فقط یذر ...

پیام نوشتن کاری داره؟ 

میخوای من برات طومار عاشقانه بنویسم؟

کسی که بخواد با چت مخ بزنه تو واقعیت حتی رفتار درست با دخترم بلد نیست. 

سخت بدست بیا با ۴ تا چت مخت زده بشه فردا با ۴ تا کلمه چت و بلاک کارتو تموم میکنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن میگم‌ شاید واسه همین خوب حرف میزنه،بنظرتون باید چیکار کنم؟! یکی هست۲۷سالشه خیلی دوستم داره فقط یذر ...

نه ربطی به روانشناسی نداره منم رشتم روانشناسی بوده. اونجا اینو یاد نمیدن.

اول اینکه بچست. بذار بگذره. دوم اینکه کسایی ک اینجوری خوب حرف میزنن معمولا دفعه اولشون نیست

2728
نه ربطی به روانشناسی نداره منم رشتم روانشناسی بوده. اونجا اینو یاد نمیدن. اول اینکه بچست. بذار بگذر ...

آره خودمم حس میکنم،ولی میگه‌ فقط یبار با یکی بودم اونم‌ کوتاه‌ چون‌ دختره خودش اومد‌،ولی بچه‌ صادقیه و درونگرا،بعید میدونم،نمی‌دونم والا،باشه عزیزم جوابشو نمیدم

من‌ رو‌ سر میزی بنشون‌ که‌ درمورد پیشرفت شخصی و اهداف حرف‌ میزنند،نه آدمای‌ دیگه😊...(شیما کاتوزیان) 
پیام نوشتن کاری داره؟  میخوای من برات طومار عاشقانه بنویسم؟ کسی که بخواد با چت مخ بزنه تو واق ...

چشم عزیزم،مرسی واقعا حق با‌ شماست درست میگی🍁

من‌ رو‌ سر میزی بنشون‌ که‌ درمورد پیشرفت شخصی و اهداف حرف‌ میزنند،نه آدمای‌ دیگه😊...(شیما کاتوزیان) 
آره خودمم حس میکنم،ولی میگه‌ فقط یبار با یکی بودم اونم‌ کوتاه‌ چون‌ دختره خودش اومد‌،ولی بچه‌ صادقیه ...

فکرنمیکنم راست بگه...

تو توی این ۱۳ سال چقدر ازش شناخت داشتی؟!

این حرفهای تکراری که یکی خودش اومد بعدم کوتاه بود وفلان یا مثلا بهم خیانت کرد و فلان. دیالوگ های تکراریه. زیاد جدی نگیر.

پسری که خجالتی باشه امکان نداره به این شکل طومار بنویسه اینقدر عرض احساسات کنه.

درضمن سن بلوغشون هست هنوز تو فکرکن مثل یه دختر ۱۵ ساله! تمام احساس و افکارشون عوض میشه اینا تا سه سال دیگه.

دقیقا خیلی هارو دیدم ک بهت میگم. ولی تو الان عاقل و بالغی. راحت بهت بگم خودتو تو چاه ننداز عزیزو

تاحالا بهش گفتی نمیخوام رابطه ای بینمون باشه یا این مسائل؟  چون حس میکنم برا رابطه بی میل نیست ...

عزیزم،از بچگی کلاس اول بودم منو‌ دوست داشته،الان۱۳سال گذشته و حتی منو ندید و میگه من‌ کاری با کالبدت ندارم،همه چیز اون نیست،شخصیتت برام دلنشینه‌ قبلا یه‌ حسی دوستداشتن داشتم ولی الان دارم باهات ارتباط میگیرم،حتی کوچیک ترین چیزها با جزئیات یادش بود ولی بنظرمن بچه‌ست با اینکه خیلی باهوشه و اطلاعاتش کامله ولی آینده‌م باهاش تضمین نیست،منم بچه‌ بودم‌ دوستش داشتم حقیقتش،ولی خب الان دیگه‌ فرق میکنه شرایط،نمی‌دونم چجور بگم بره ك بهش برنخوره وقتی اینقدر وقت گذاشته باهام صحبت کرده و‌ راهنماییم کرده

2738
اها چون از  پسر ۲۷ ساله  شکست عاطفی خوردی باید بری با ی پسر ۲۱ ساله دوست بشی ک دانشجوهس و ...

چون برای‌ احساسات آدکا‌ بچه‌ و‌ بزرگ و کوچیک احترام قائلم،منم تمایلی ندارم و از نظرم هیجانیه ولی چون‌ تو‌ سن حساسیه میخوام یجوری بگم‌ نمیخوام ك ناراحت نشه و دلخور،ن اینمدلی

فکرنمیکنم راست بگه... تو توی این ۱۳ سال چقدر ازش شناخت داشتی؟! این حرفهای تکراری که یکی خودش اومد ...

باشه عزیزم خیلی ممنون بابت راهنماییات چشم همین الان بهش پیام میدم،فقط چون تو سن حساسیه بالاخره پسرا مثل خودمون دخترا از نظرم فکری یذره‌ فرق دارند و طول میکشه،چجور براش توضیح بدم یعنی نمی‌دونم چی بگم؟!

اولین باره میبینم پسر آنقدر حرف بزنه چه خبره 😐😂

والا مختو کار گرفته بخصوص اینکه میگی روانشناسی خونده

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️
اولین باره میبینم پسر آنقدر حرف بزنه چه خبره 😐😂 والا مختو کار گرفته بخصوص اینکه میگی روانشناسی خو ...

چی بگم تازه بعدشم دوتا وویس فرستاده،خب ازش ممنونم ك توضیح داده و سعی کرده‌ ارومم کنه،ازش ممنونم با اینکه حسی ندارم😅

چی بگم تازه بعدشم دوتا وویس فرستاده،خب ازش ممنونم ك توضیح داده و سعی کرده‌ ارومم کنه،ازش ممنونم با ا ...

ادم از تجربش درس میگیره از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه یه مدت بیخیال رل مل حتی دوستی ساده باش 

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️
2706