2752
2734
دقیقا همینه  منی که متولد آذرماه هستم که با اون فرورینی که براب نیستم

اره منم ابانم بقول یکی از دوستان وقتی بدنیا میایی که یکساله نیستی تولدت میشی یه ساله 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره منم ابانم بقول یکی از دوستان وقتی بدنیا میایی که یکساله نیستی تولدت میشی یه ساله 

همینه دیگه 

ولی فامیل های ما اگه کسی اسفندماه هم بدنیا میاد یه سال سن طرفو میبرن بالا 😐نمیگن این اسفنده ، با اون فروردینی فرق داره 

2731
دقیقا همینه  منکه حالا حالا ها قصد اینکارو ندارم 😒

بهترین کار منم ۱۷ عروس شدم همسرم خوبه زندگیم خوبه از همه چی راضی ام ولی اگه سن کم ازدواج نمیکردم الان شاید غم اولاد ندیده بودم مشکل اعصاب و هزار درد دیگه نداشتم 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 
بهترین کار منم ۱۷ عروس شدم همسرم خوبه زندگیم خوبه از همه چی راضی ام ولی اگه سن کم ازدواج نمیکردم الا ...

عزیزم بچتون فوت شده؟💔 من جای شما نیستم ولی میتونم درک کنم چقد سخته 

انشالله این دختر کوچولوی ناز تو راهیت سالم و سلامت بدنیا بیاد و کاری کنه از ته دل بخندی ❤

خدا نگهش داره برات  

عزیزم بچتون فوت شده؟💔 من جای شما نیستم ولی میتونم درک کنم چقد سخته  انشالله این دختر کوچولوی ...

اره عزیز فرشته داشتم که ازم گرفت خدا مثل تو دنیا نیست و ندیدم.دعا کن دخمل سالم باشه هنوز نرفتم تعیین جنسیت سه شنبه هفته آینده میرم 

2706