2733
2734
عنوان

باید سزارین بشم . خیلی خیلی می ترسم . تو رو خدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم اینو مطمئن باش که سزارین هر جی هم سخت باشه،از طبیعی راحت تره.واسه من که اصلا سخت نبود.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
من دو تا بچه هام رو سزارین کردم خیییییییییییییییییلی راضیم
درسته بعدش کمی درد داری و دوران نقاهتت طولانی تر از زایمان طبیعیه اما اگر کسی باشه کمکت کنه و بتونی استراحت کنی عالیه
من حتی بار دوم زانو هام تو اتاق عمل از ترس بهم میخورد از بس میلرزیدم
اما اگر ده بار دیگه هم زایمان کنم بازم سزارین رو انتخاب میکنم :))) شوخی کردم سر دومیلوله هام رو بستم
چشمات رو میبندی دیگه چیزی نمیفهمی باز که میکنی نی نی تو تخت کنارت خوابیده:)
اصلا نترس شجاع باش و به خدا توکل کن
ایشالا زایمان خوبی داشته باشی
سلام دوست جونم..
هیچ کسی فکر نکنم اندازه من ترس سزارینو داشته..ایقد من از بیمارستنان و امپول و سرم و همه چیز میترسیدم..
دیگه چه برسه عمل..
هر شب گریه میکردم..خودم سزارینو انتخاب کردم..
ولی بازم میترسیدم..
ولی اصلا ترس نداره وقتی عمل شدم دیدم ایقد ترسناک نبوده که فکر میکردم..دردش قابل تحمله مثه طبیعی نیست..
با شیافت اروم میشی خیلی هم بیحس کننده میزنن..
بیهوشی از نظر من بهتره..
بعد سه روز هم خوب میشی مرتب باید بلند شی راه بری خیلی زود خوب میشی..
اولش که هوش میای لعنت میکنی که چرا گول سزارین خوردی ولی تا شیافت میزنن و بی حسی چنان اروم میشی فکر میکنی میتونی بلند شی بدویی..
ایشالا که به سلامتی نی نی گلتو دنیا بیاری..
بزرگترین اشتباه همه اینه که یادمون می ره مسافریم و یه روزی بی خبر میزاریم می ریم،بدون خداحافظی....
سلام مامان عزیز.منم سزارین کردم .به خودم گفتم هرچی باشه از طبیعی 100درجه بهتره.همین جوری هم هست.عزیزم هر دوتا درد خودشون دارن.به نظر من یه فرقی که سزارین با طبیعی داره اینه که دیگه عصبی نمیشی.هر ساعت نمیان معاینت کنن.خودتم همش استرس این داشته باشی که کی دنیا میاد.یه ساعت مشخص میری اتاق عمل بعد بهوش اومدنم نی نی گلت میبینی.انشاالله دوشنبه دیگه نی نیت توبغلت.این چند روز فقط استراحت کن .فیلم های کمدی ببین.هههههههههه.فقط بخند.بوووووووووس به محمدرضای عزیزت
بچه دار شدن تصمیم خطیری است.با این تصمیم میگذاریم که قلبمان تا ابد جایی در بیرون ودورو بر تنمان به سر برد