2737
2734

توروخدا نمیتونید راهنمای کنید قضاوت نکنید ❌️شوهرم ۴ ساله بیکاره هر بار مقطعی خیلی کم میره سر کار ول نمیکنه ی پول کمی داریم هی از اون میخوره و اصلا دل ب کار نمیده اینم بگم خانمها واقعا کار نیس اینم سنش ۳۶ ساله و میگه سر هر کاری نمیرم و منم حریفش نیستم خانوادم ک نگم ی مشت ادم ک منتظرن من انتخاب خودم بود بیام بگم شوهرم بده . اینم تو خونه کمک نمیکنه حالا گور بابای پول ی پسر ۱/۵ دارم همه کاراش رو دوشمه کارهای خونه هیجا نمیرم . سرکارم نمیتونم برم بچم گوچیکه شوهرم عمرا از پسش بر بیاد ن که نخواستم ن که نگفتم نمیکنه تن پرور شده نمیدونم چیکار کنم . افسرده شده واقعا .نق نقووووو چیکار کنم توروخدا شوهرم درس بشو نیس مشاوره نمیاد از کسی حرف شنوی نداره . کل رفت و امد من خواهر شوهرم ک اونم ی بچه کوچیک داره میاد هر هفته و با بچم بچش نمیسازه چون بچش لوس و هر چیزی رو برا خودش میخواد بدتر حالم بهم میریزه

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

شوهرت نمیاد خودت تنها برو پیش مشاور چون واقعا هیچ کمکی از دست ما برنمیاد

گُفتَم که تو مَنظورِ مَن از این هَمـه شِعری                      مَغرور نِگاهی به مَن انداخت که: مَنظور؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی سخته درک میکنم

بابای منم ۲۰ ساله نمیره سرکار

ب بهونه های مختلف

نمیتونی کار اینترنتی کنی

مثلا فروش لوازم آرایشی یا پوشاک

درست وسط زندگی نشسته‌ام..غمگین..امیدوار..خسته و ادامه دهنده..و..ادامه دهنده...
2738
عزیز کارموقت بفرستش درحدیک یادوساعت درروز چون انجام نداده وکارنکرده عادت کرده کم کم به کارعادتش بده

ممنونم ولی واقعا چ کاری ی ادمیه زود دعوا راه میمدازه ی جا بره بر وقف مرادش نباشه کار دست خودش یا طرف میده واقعا کشش ندارم بخدا برام دعا کنید 

چقدر میتونید با اون پول سر کنید ؟

والا با این تورپ هیچی مثلا ی ماه میره سه ماه بیکاره 

واقعا فک نکنم از خانوما اینجا کاری بر بیاد نمیتونی با همون پولت یه سرمایه کنی تو خونه کار کنی مثلا ترسی خیارشور درست کنی یا سبزی پاک کنی یا آرایشگری یاد بگیری تو خونه کار کنی

ممنونم ولی واقعا چ کاری ی ادمیه زود دعوا راه میمدازه ی جا بره بر وقف مرادش نباشه کار دست خودش یا طرف ...

خرج براش بتراش...بالاخره یا رومی روم یا زنگی زنگ

خدایا یاری کند قلبی را که در آرزوی چیزیست که در تقدیرش نیست
2706