2737
2734

ی اسمارت واچ شیک و گرون بخر براش😁🤌یا یه ادکلن اورجینال.. بیشتر میخوای هزینه کنی گوشی مورد علاقه شو.. ایکس باکس..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نامه خوب براش بنویس. چون وقتی هدیه رو نمی‌پسندن ادم سر خورده و ناراحت میشه. 

منم برای مامانم بعضی چیزا رو می‌خریدم اولش می‌گفت واااااای ... بعد دو روز میگفت خوشم نمیاد ازش. الان هیچی نمیخرم براش

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2740

تو کار لباس نرو  چیزا دیگه بگیر مثلا ی ماگ با عکسش ...کلا چیزا حاشیه ایی....

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

یه تولد سوپرایزی براش تدارک ببین

کلا کاری کن که اون روز بهش خوش بگذره

غذاهای مورد علاقه‌ش، فیلم مورد علاقه‌ش کلا هرچیزی که نشون بده تو میشناسیش چون اینا علاقه رو ثابت میکنن. کلا اون روز پری باش یه کادوی کوچولو هم بگیر اگر خودت کادو دوست داری چون ممکنه اونم بخواد برا تولد تو تلافی کنه.

بهش بگو مهم معنویات ن مادیات من این جورابو با عشق برات خریدم تا هر وقت پوشیدی توان و انرژی بگیری😂😍

بگو برات شرت نخریدم ک زیاد توان و انرژی نگیری برام بد تموم میشه😂

2706