2733
2734

خواهرا من مدتیه توه ی سالن میکاپ آموزش میببنم..

چون باهم خوبیم و خیلی بهم لطف داشته اگ من بهش بگم میخوام برم پیش چند تا میکاپ آرتیست آموزش ببینم آیا ناراحت میش یانه؟؟

اصلا این حرف من ناراحتی داره؟

بنظرتون فک میکنه من کار اونو قبول ندارم؟؟؟

یا هیچ ربطی نداره 

یکی بهم گفت:                                                       _خیلی داغونی؟                                                       گفتم چطور؟                                                           گفت آخه خیلی قشنگ میخندی                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی نداره..

جدی؟نمیگ چ آدم نمک نشناسیه..

یکی بهم گفت:                                                       _خیلی داغونی؟                                                       گفتم چطور؟                                                           گفت آخه خیلی قشنگ میخندی                                      
2731
اگه نگی متوجه میشه؟ لزومی نداره بگی اگه متوجه میشه بگو میخوام با تکنیک های مختلف آشنا بشم

اره متوجه میش..امکان داره بعدا یکی از آشناهاش منو توه اون سالن ببینن بهش بگن.