2737
2739
عنوان

رفیقم بهم خیانت کرد 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما قرارمون از اول ازدواج بود و وفاداری، اسم دوستی نذاشتیم روی رابطمون، هزارتا بدبختی بخاطر هم کشیدیم ...

بله گلم هزاران هزار دوست پسر و دختر قرار میذارن ولی اون موقع پسره متعهد تو نبوده الانو دیگه بچسب باورکن فقط با فکرای منفی رفتارای منفی شوهرت بیشتر میشه

الان فقط مثبت فکر کن هر رو بگ خدا رو شکر شوهر خوبی دارم

زندگیه خوبی دارم

همه چی بر وقف مراده

2731
بله گلم هزاران هزار دوست پسر و دختر قرار میذارن ولی اون موقع پسره متعهد تو نبوده الانو دیگه بچسب باو ...

شما تعهد رو فقط در ازدواج میبینین؟؟ نظر من متفاوته با اینکه ادمه بقولا مذهبی ای هستم، دل در گرو کسی باشه باید بهش متعهد باشی، چه افراد زیادی که متاهلن ولی خیانتکار.... 

قيافش خيلي خوبه البته از نظر من جذاب و هيكلي و سبزه  سن٢٥ سالشع  بله شاغله ميكانيك هس ...

خب اگه واقعا دوسش دارید و قصدش ازدواجهچند جلسه بریید مشاوره

ب مشاوره هم بگو این اتفاقم افتاده و ازش دلگیری

حالا یوقتا باز به شوهرم میگم اون چی داشت که به سمتش جذب میشدی میگه چرا نمیگی اون به سمتم اومد؟ گفتم ...

😔💔اون اشغالو فراموش کن و هی اسم نجست و گندشو نیار جلو همسرت ک هی ب فکرش بیوفته اون ی هرزه بیش نبوده بیخیالش شو اگه میخوای ارامش اسایش و خوبختی رو احساس کنی اسم اونو نبر فک کن نیست و نبوده و توی دلت قلبا همستو ببخش و دیگه اصلا جیزی از این موضوع نگو خاطرات رو زنده نکن

😔💔اون اشغالو فراموش کن و هی اسم نجست و گندشو نیار جلو همسرت ک هی ب فکرش بیوفته اون ی هرزه بیش نبود ...

اره همین تصمیم رو دارم عملی میکنم یمدته ، دیگه بهش فکر نمیکنم تا الان که تاپیک شما رو دیدم، و باز برام زنده شد.... شوهرم بینظیره الان

2738
خب اگه واقعا دوسش دارید و قصدش ازدواجهچند جلسه بریید مشاوره ب مشاوره هم بگو این اتفاقم افتاده و ازش ...

😔فعلا هیچی از ازدواج نگفته اما اگه من بگم ولم کن برمو  این چیزا عصبی میشه دعوا میکنه میگه تو درک نمیکنی فقط ترک میکنی همش بهم میگه دوس ندارم   تو دنیای مجازی باشیم کمتر بهم پیم بدیم بهتره میگه چون کار من میکانیک هستش سرم شلوغه دارم با حرفای تو دیونع تر میشم میگه نرو من همیشه هستم در کنارت😔

شما تعهد رو فقط در ازدواج میبینین؟؟ نظر من متفاوته با اینکه ادمه بقولا مذهبی ای هستم، دل در گرو کسی ...

ن گلم منظور من این بود ک دخترا با پسرا فرق دارن

بیشتر دخترا از نظر خودشون وقتی با پسری دوست میشن دیگه میگن فقط با این

ولی بیشتر پسرا این طوری نیستن چون میگن بابا دوستیم فعلا 

این نشد یکی دیگه

😔فعلا هیچی از ازدواج نگفته اما اگه من بگم ولم کن برمو  این چیزا عصبی میشه دعوا میکنه میگه ...

یسال با دختره رل بوده عمق رابطشون ببین تا کجا بوده نمیتونه فقط در حد پیام بوده باشه حواست رو از این بابت هم جمع کن

اره همین تصمیم رو دارم عملی میکنم یمدته ، دیگه بهش فکر نمیکنم تا الان که تاپیک شما رو دیدم، و باز بر ...

خدا رو شکر انشاالله خوشبخت بشی 

ولی ادما همیشه خجر پست  رو از اونایی میخورن ک تظاهر ب. رفاقت  میکنند

خدا رو شکر انشاالله خوشبخت بشی  ولی ادما همیشه خجر پست  رو از اونایی میخورن ک تظاهر ب. رف ...

ممنون عزیزم الان کل حسرتم اینه چرا همون موقع دختره رو له نکردم و تا الان هنوز باهاش رابطه از دور دارم، که قصد دارم بزودی بلاکش کنم از همه جا

یسال با دختره رل بوده عمق رابطشون ببین تا کجا بوده نمیتونه فقط در حد پیام بوده باشه حواست رو از این ...

الان با دختره نیست اما میگفت قبلا حتی پیشش هم میرفته و اینچیزا 

دختره بدکاره بوده و ب همین دلیل ولش کرده

😔فعلا هیچی از ازدواج نگفته اما اگه من بگم ولم کن برمو  این چیزا عصبی میشه دعوا میکنه میگه تو د ...

خب بگو با حرف همه چی قشنگه من الاف تو نیستم

هی مجنون بازی دربیاری

بیا خواستکاریم

دنبال امکانات رفاهی باش برا زندگیمون

ببین چی میگه