2737
2734
عنوان

خانوما کیا فیلم مرلین موتور رو دیدن بیاین یه چیزی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 46 پست
چش شد ه

خود کشی کرد 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخرو عاقبت اون بنده خدا به قشنگی تصویری که دیدیم نبود.خیلی اذیتش کردن.به نظرم‌ زن باید قوی باشه.زیبا ...

مرسی ک فهمیدی منظورم چیه من عضویتم مال سال ۹۴قبلنا سایت انقدر مضخرف نبود اره اذیت شد اما میدونی من کلیتش رو میگم

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

در واقع فقط و فقط بخاطر لوندی و نازی زنانگی بود ک معروف بود 

و تماما زاتن ناز یود خوشبحالش 

ما خودمونو بکشیم تا یکم صدامون ناز ش🤣🤣🤣

اگ فکر میکنی ک فک میکنی ادم بدی هستی پس درست فکر میکنی (:فکر ت از وجود توئه
2728

من فقط با بچه کوچولو ها میتونم با عشق و ناز و عشوه مثل مرلین مونرو حرف بزنم  

با بقیه همون مرلین موتورم متاسفانه  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

خوب آخرش چی شد خودشو کشت میدونی چرا چون فهمید همه بخاطر لذت جنسی میخوانش نه خودش

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
چش شد ه

دیگه افسردگی گرفت و دارو زیاد مصرف میکرد و بازیچه مردها شد تا اخرشم خودکشی کرد یا با داروی زیاد کشته شد یا شاید حتی کشتنش

ساکن صخره کنار دریا..وزن شروع ۷۸/۷۰۰،  وزن فعلی ۷۶وزن هدف ۷۰ خوب باش خوبی قشنگه
2740

ناز وعشوه باید تو ذاتت باشه مصنوعیش زشته بیخیال هر جوری هستی همون باش

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

فیلم مرلینن مونرو رو ده بار دیدم و هر ده بار هم میگم تمام اتفاقاتی که سرش اومد از همین لوند بودنش بود اولین بار که پسر چارلی چاپلین و دوستش سرش حیله گذاشتن سر همین خر بودنش بود دفعه دوم که خبرنگاره باهاش ازدواج کردن بهش گفت مرتب باش دزست رفتار کن بازم عقده نگاه کردن داشت و بارها ددی  ددی کنان معدرت خواست بعد اون اومد آدم شد ولی اینبار شوهر نویسندش بد بود بعد اون هم که کلا ذات واقعیش شد همون زن عقده توجه که باعث شد بارها بدترین بلاها سرش بیاد که آخرش خودکشی کنی همین مرلین جوجو 

2706