2737
2739

واقعا خوبه؟؟

من واسه بخیه هام خیلی دارم ازیت میشم 

حدودا ده تا بخیه بیرونی دارم فقط 

۷ روزه زایمان کردم

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰

واس عفونت شنیدم خوبه

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار عنبرنسا استفاده کردم تا یک هفته هرروز حموم می شستم بوش نمی رفت لباسامو هم انداختم بیرون انقدر شستم و بوش نرفت.دیگه توبه کردم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2731
من وقتی زایمان کردم پرستاره گفت دود بده

انجام دادین؟

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
من یه بار عنبرنسا استفاده کردم تا یک هفته هرروز حموم می شستم بوش نمی رفت لباسامو هم انداختم بیرون ان ...

😂😂😂وای

من تجربه برا بخیه نداشتم ولی دست پسر یکم سوخته بود عفونت کرده بود یه کوچولو با دودعنبرنسا خوب شد و ...

میترسم یوقت باعث بد شدنش بشه

2740
اره   از عطاری بگیر دوتا زغال بزار داغ بشه بعد بنداز تو ظرف باهمون عنبر یه ابکش برعکس بزار روش ...

بخیه هاتون چند روزه خوب شد؟

من وقتی زایمان کردم بخیه هام خیلی اذیتم میکرد بعد مادرشوهرم روغن زرد محلی کهنه اورد دوبار زدم خوب شد

من روغن زرد رو میخورم

2706