2752
2734
عنوان

مشخص کردن جنسیت جنین با استفاده از کلم قرمز

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشتر خانماااااا حالت تهوع دارن...من تازه رفتم توی ماه 6...یه وقتا هنوزم حالت تهوع دارم
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
دعا کن منم بارداریم به سلامتی بگذره.نی نی منم زمینی بشه
آدمها گاهی اوقــات گریــه میکنند نه به خاطر اینکه ضعیف هستند ، بلکه به این خاطر که بــرای مدتِ طولانی قوی بوده اند !
سلام بچه هامن بلد نیستم تاپیک بزنم الان که دیدم اینجا درموردبارداری مطلب هست جرات کردم بنویسم(باپوزش فراوان از صاحب تایپک)من ماه پیش 1هفته پریودم عقب انداخت این ماهم باید19ام پری بشم نشدم درضمن ماه پیش ازخون دادم منفی شد میخوام بدونم کسی این مشکل رو داشت که حامله بشه یامن مشکل دیگه ای دارم زیر شکمم درد میکنه
سلام بچه هامن بلد نیستم تاپیک بزنم الان که دیدم اینجا درموردبارداری مطلب هست جرات کردم بنویسم(باپوزش فراوان از صاحب تایپک)من ماه پیش 1هفته پریودم عقب انداخت این ماهم باید19ام پری بشم نشدم درضمن ماه پیش ازخون دادم منفی شد میخوام بدونم کسی این مشکل رو داشت که حامله بشه یامن مشکل دیگه ای دارم زیر شکمم درد میکنه
یه سوال چرا تو حموم؟ُ نمیشه تو دستشویی ادرار کنیم؟؟
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2706