2733
2734
من صبرم کمه😔 اما راضیم به رضای خدا

دراین مورد خداوند دوتا نشان داره. اول اینکه صبرتورو میسنجه و بهت میگه ببینم ک چجوری خودتو پیدا میکنی از عقلت استفاده میکنی 

ازون طرف اون طرفو جا میده براش تا بلکه توبه کنه  و ببینه ک چقد تا کجا ب کاراش ادامه میده  و ب جای خودش تنبیهش میکنه

دراین مورد خداوند دوتا نشان داره. اول اینکه صبرتورو میسنجه و بهت میگه ببینم ک چجوری خودتو پیدا ...

اکه توبه کنه کارایی که کرده سر من و مییخشخ؟

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکه توبه کنه کارایی که کرده سر من و مییخشخ؟

عزیزم اگر توبه کنه وتوبه اش واقعی باشه مطمعن باش ی کاری میکنه و خودش جوری از دلت درمیاره ک تو خودت قبل از خدا ببخشیش ، ب شرطی ک توبه اش واقعی باشه ، واقعی هم ک نباشه ک دیگ درنزد خدا توبه نیس

عزیزم اگر توبه کنه وتوبه اش واقعی باشه مطمعن باش ی کاری میکنه و خودش جوری از دلت درمیاره ک تو ...

من هروز دارم میگم خدا لعنتش کنه نمیتونم ببخشم

2731
چقدر عجیبه نه!

اره مادرشوهر من،بچم ک سقط شد بهم گفت تو کشتییش 

انقدر دلم شکست ک ازخدا خاستم طوری جدابشو بده ک تاعمر داره واسه خوش ارزوی مرگ کنه

به سال نکشید دختر و نوش تو تصارف درجا مردن

منم بهش گفتم بچتو کشتی ک

اره مادرشوهر من،بچم ک سقط شد بهم گفت تو کشتییش  انقدر دلم شکست ک ازخدا خاستم طوری جدابشو بده ک ...

وای چه وحشتناک

اره مادرشوهر من،بچم ک سقط شد بهم گفت تو کشتییش  انقدر دلم شکست ک ازخدا خاستم طوری جدابشو بده ک ...

سقط بچه که مقصر شما نبودی

من هروز دارم میگم خدا لعنتش کنه نمیتونم ببخشم

چون هنوز تو همون فازه 

ولی ببین اینجا ی ور ماجرا خودتی یبار فقط بسپرش بخدا و فکرتو و روانتو درگیرش نکن دیگ ک خداوند خوشش نمیاد تو ب زندگیت به پیشرفتهات فک کن ی  زمانی خداوند سورپرایزت میکنه مطمعن باش 

دیگ کل عمرت نمیخای بشینی بخاطر بنده ناچیز خدا کل نعمتهای دیگ خدارو نادیده بگیری. پنجاه سالت ک شد بگی چقد حیف کردم جوونیمو

چون هنوز تو همون فازه   ولی ببین اینجا ی ور ماجرا خودتی یبار فقط بسپرش بخدا و فکرتو و روا ...

بله واقعا باشه عزیزم حتما ممنونم ازت

قرار بود دندونی بپزیم واس پسرم ، چند روز قبلش اومد جنگ و جدل سر چی از رو حسادت انداخت مامانمم ...

آره اینو قبول دارم،کارما دقیقا عین همون قضیس، ولی مردن رو قبول ندارم،مگه اینکه باعث شده باشن یکی مرده باشه جوابش اونم بمیره