2733
2734

پسرم سه سالشه و اسمش امیرحسینه♥️

باردارم و اسم های قسنگ دخترونه و پسرونه قشنگ میخوام☺️

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم☘️🌻♥️🌹😉🤌💌

پارسا اراد اهورا

دختر هم اسمی که ب اسم خودت بیاد😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اسم دخترمو گذاشتم آرامش به نظر خودم که خوبه

با افتخار آرمی هستم❤یه دختر هفت ساله دارم که عاشق بی تی اس و من اینجوری تربیتش کردم همه میگفتن گناهه تربیت دخترت خراب میشه...اما من گوش نکردم گذاشتم خودش علاقشو انتخاب کنه دخترم الان عاشق کوکی هستش....بعضی وقت ها با هم میشینیم انیمه هایی که مناسب سنش هستند رو نگاه می کنیم بعضی وقتا باهم چالش میگیریم بعضی وقت ها هم گند میزنیم به آشپزخونه و چند تا چیز و باهم مخلوط می کنیم و یه ترکیب سمی به وجود میاریم تازه هر چهارشنبه مسابقه مد داریم من اینجور مادری هستم شاید تربیت من واستون بد باشه ولی من نمیتونم بچمو افسرده بار بیارم مثل خودم...خواب بودم بیدار شدم خسته بودم شاداب شدم گریه کردم....کردم‌...کردم انگار که درست نمی‌شود!!!!مشترک گرامی این کاربر غمگین است به حرف هایش توجه نکنید....
2738

دیگه دو اسمه نزار

فقط امیرحسین قشنگه

بقیش نه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

حسنا.حلما.حسیبا.حدیثا

اسم پسر هم امیر علی قشنگه 😍

ان شاالله قدمش خیر باشه

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               

به هم نمیانم مهم نیس عزیزم جدیدا از مد رفته اسما ب هم بیان حالا هرطور راحتی🥲🥲

دختر تانیا آتنا آسا آدرینا 

پسر آرسام اریان آرتا 

نمیدونم چرا با آ گفتم بزا فک کنم اسم تو ذهنم بیاد بگم😂😂

من اسم دخترمو گذاشتم آرامش به نظر خودم که خوبه

👍👍👍👍

عالیه

اسم دخترهای من در آینده های بسیار دور(مجردم😂)

آذر و آرامش

💐از اون دسته آدم هام که دلم واسه همه چیز و همه کسی میسوزه 🙃   زیباتریڹ گل ها همیشه مختصِ بهترینهاست🌸 زندگیتون مثل گلها زیبا و خوش آب و رنگ و هر جایی کـه هستین دعا ميڪنم خـدا پناهتان باشد🤲 https://www.aparat.com/v/3Lfogلینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر💜
2706