2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شوهرم ماهه ماه مثلش وجود نداره

خب پ دردت چیه بخدا ی سال دوسال حتی سه سال چیزی نی برای اقدام تو که اول راهی خدا به زمانش میده من یکیو میشناسم بد از ده سال دکتر رفتن باردار شد 

اووووو من پنج ساله منتظرم خوشگلم بعد پنج سال باردار شدم خدا داره نداده پسش میگیره پس من چی بگم.نگران ...

همه مثل هم‌نیستن من شرایط بدنیم به شکلیه که باید زود باردار شم  هیچوقت خودتو با بقیه مقایسه نکن

2738
اسال و چند ماه مشکلات زیاد بود  فعلا رفع شده

خب انشاءالله میشه استرس دور کن از خودت 

من ک این ماه ای وی اف دارم پناه بر خدا

دعا کنید برام بزودی تیکر بارداری مو بزنم ۵ ساله منتظرم انشاءالله هرچی از خدا میخوایین بهتون بده 🌹🤲 ذخیره تخمدان یک دهم و تخمدان های خیلیییییی کوچیک دکتر میگ خودت نمیتونی مادر بشی اهدایی باید بگیری 💔💔🖤😭😭😭😭 ینی بچه از گوشت و خون خودم نمیتونم داشته باشم 💔😭😭😭😭😭😭😭 الهی بمیرم برای حال دلم🖤خداجونم اگه تو بخوایی یک درصد میشه صد در صد من بهت ایمان دارم ❤️ عاشق دوقلوی دختر پسرم 😍خدایا بچه های سالم و صالح و خوشگل و باهوش بهم بده چیزی ازم نگیر 🤲 ممنون میشم برام دعا کنی ، انشاءالله شمام حاجت روا باشین 🌹🌹🌹 اصلاح سبک فلورا تاجیک هم انجام میدم... قدیمی ام چند بار تعلیق شدم 🥺 ...   فقط اونجایی ک تتلو میگه : خستم از جماعت زنده کش مرده پرست ...و اونجایی ک شادمهر میگه : من از با تو بودن ب خدا سرد نمیشم تن تو ، تن تو آتیشه برام❤️
االهی خدا به همه بده صدقه سر اونا هم به من بده

و من …. 💔الهی آمین

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️
انشالله که برات فقط خیره

قربونت 

دعا کنید برام بزودی تیکر بارداری مو بزنم ۵ ساله منتظرم انشاءالله هرچی از خدا میخوایین بهتون بده 🌹🤲 ذخیره تخمدان یک دهم و تخمدان های خیلیییییی کوچیک دکتر میگ خودت نمیتونی مادر بشی اهدایی باید بگیری 💔💔🖤😭😭😭😭 ینی بچه از گوشت و خون خودم نمیتونم داشته باشم 💔😭😭😭😭😭😭😭 الهی بمیرم برای حال دلم🖤خداجونم اگه تو بخوایی یک درصد میشه صد در صد من بهت ایمان دارم ❤️ عاشق دوقلوی دختر پسرم 😍خدایا بچه های سالم و صالح و خوشگل و باهوش بهم بده چیزی ازم نگیر 🤲 ممنون میشم برام دعا کنی ، انشاءالله شمام حاجت روا باشین 🌹🌹🌹 اصلاح سبک فلورا تاجیک هم انجام میدم... قدیمی ام چند بار تعلیق شدم 🥺 ...   فقط اونجایی ک تتلو میگه : خستم از جماعت زنده کش مرده پرست ...و اونجایی ک شادمهر میگه : من از با تو بودن ب خدا سرد نمیشم تن تو ، تن تو آتیشه برام❤️

تواین اوضاع نابسامان از نظر اقتصادی سیاسی که خودمون بزور داریم زندگی میگذرونیم

چرا یه ادم بی گناه رو میارید؟این زندگی قراره براش چه موهبتی داشته باشه؟

لایک نکنید لطفا😘تیکر برای رسیدن به هدفمه😍
شرایط بدنیم‌ طوری هست که به نفعمه زود باردار شم

انشالله باردار میشی یکم این فکرو خیال و غصه خوردن و استرس بچه دار شدنو دور کن از خودت باردارم میشی به ی چی زیاد گیر بدی نمیشه

2706