2733
2734
عنوان

سرکتاب یکی میگیره برام واجبه به خداااا😭😭 براش دعای توسل میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 4511 بازدید | 396 پست
من میگیرم  

همه پرسیدن گفتم منم بپرسم ببخشید. من خیلی وقته چن جام درد میکنه خیلی دکتر رفتم خوب نمیشم  میشه بگید کی خوب میشم آخه. کلا ازدواجم اینا جور نمیشه تو همه کارام گره افتاده انگار جادو شدم

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازدواج روی وعده ۴ داری قبل ازدواجت خوب طرفو بررسی کن و استخاره هم حتمن بگیر  عجله نکن عزیزم ا ...

دلیل رفتارهای مشکوک شوهرم چیه داره خیانت میکنه ؟اونکاری ک امشب با دوستاش رفتن انجام بدن چی میشه اصلا راسته یا ن ؟ 

برات الرحمن میخونم ممنون اگ جواب بدی 

میدونید چرا نیلوفر تو مرداب گل میده؟چون به همه ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه زیبا بودشاد بود، قوی بود و امید داشت🪷💕🥲
نه فکر نمیکنه

میشه برای منم بگیری منم سوره حشر برات میخونم

راجع برادرم ازدواجش سنگین افتاده به این زودی ازدواج میکنه؟

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
عزیزم اجازه میکنه و از جایی ک هستی دور میشی  شروع جدید داری  برات حتمنی هست نگران نباش

خواهشا برای منم بگو برات سوره می خونم و ۱۰۰تا صلوات میفرستم

برای قبولی کنکورم تو رشته دلخواهم 

و اینده مالیم چطوره پولدا. میشم؟

2740
نیتت رو بطور واضح بگو هفت تا کارت تا..روت میکشم

برای منم میگیری؟

با افتخار یک ارمی هستم💜 اگه از چیزی خوشت نمیاد مجبور نیستی نظر بدی🔪 اگه طرز برخوردت با ادما بر اساس قیافه ، پول ، ملیت و نژاده روی من ریپلای نکن مرسی🗿 توی تایپای درسیتون تگم کنید💜
2706