2737
2739
عنوان

چرا دوستای شوهرم خونمون نمیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 54 پست
مثلا چیشد

پشت آدم و زندگیش کلی حرف وحدیث درآوردن و چشم و همچشمی میشد کلی هم غیبت میکردن و تهمت پشت سر این و اون . که آخرش دامن خودمونو گرفت . حسادت و اینا ک یه دعوای بد براه افتاد آخرش از اون به بعد دیگه رفت و آمد هارو قطع کردیم . 

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشت آدم و زندگیش کلی حرف وحدیث درآوردن و چشم و همچشمی میشد کلی هم غیبت میکردن و تهمت پشت سر این و او ...

کلا نه دوست فامیل ها بدتر شدن

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2728

عزیزم همیشه پای یک زن درمیان است دخترخاله من همین مشکلومشکلوداشت مشکلوداشت ازقضاتوآرایشگاه مشترک رفتموشنیدم دوتاشون داشتن باهم حرف میزدن منونمیشناختن داشتن درمورددخترخاله ام حرف می‌زدند میگفتن خوشگله می‌ترسیم شوهرمون هوایی بشه اون یکی میگفت دیدی چطورپدیرایی کردشوهرم کوبوندتوسرم اون یکی گفت اون به جهنم اطلاعات عمومیشوکجای دلم بزارم ووووو حتماسری ترس برشون داشته

درون مرامیکشدازبیرون شمارا😒
احتمالا شوهرت یجوری رفتار کرده که نیان  یا خیلی ساکتی اونا هم معذب میشن نمیان

نه هروز به شوهرم‌زنگ میزنه باهم میگن میخندن گاهی هم‌میگه فلانی مجردی بیا فلان جا ببینمت دلم تنگ شده..مشکل منم خودم‌خوب میدونم

کلا نه دوست فامیل ها بدتر شدن

اهم

شهیدپابرهنه‌ای‌که‌حتی‌یه‌عکس‌درست‌حسابی‌هم‌نداشت ، شهیدی‌که‌ناجوانمردانه‌به‌شهادت رساندند... #برای‌شهیدمظلوممان‌سیدروح الله‌عجمیان💔🖤نام‌ویادت‌گرامی،راهت‌ادامه‌دارد...
2740
بهونه آوردن که نه راه دوره خسته ایم و این حرفا بعدش شوهرم فهمید هرشب مهمونی میگیرن اصلا به ما نمیگن ...

چه ادمای داغونین 

ولشون کن ادم نیستن اینا اصلا خودتو ناراحت نکن بخاطرشون

منم کم حرفم ولی دلیل نمیشه که نخوان رفتو امد کنن 

ماهم بااینا نمیخواهیم رفتوامد کنیم  ولی وقتی دعوت میکنن رومون نمیشه بگیم نمیاییم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهونه آوردن که نه راه دوره خسته ایم و این حرفا بعدش شوهرم فهمید هرشب مهمونی میگیرن اصلا به ما نمیگن ...

عزیزم اخلاقات چجوریه؟ 

ببین جمع گروهی اداب داره باید خیلی لوس نباشی زود ناراحت نشی 

باید پایه باشی مثلا بگن فلان بازی بیای هی نگی وای ن و اینا 

باید کمک بدی نشینی یجا بقیه کار کنن 

خاکی باشی 

خونگرم باشی 

ولی خیلی نازی ک دوست داری مهمون بیاد خونت مهربون

نه هروز به شوهرم‌زنگ میزنه باهم میگن میخندن گاهی هم‌میگه فلانی مجردی بیا فلان جا ببینمت دلم تنگ شده. ...

حامله ای،؟؟

شاید نمیخان بهت زحمت بدن 

من که شوهرم خوشش نمیاد رفتو امد غیر فامیلی داشته باشیم

فقطم با خانواده های خودمون رفتو امد داریم بقیه را هم عید به عید میبینیم 

2706