2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هویج رو که رنده کردیم باید آبشو بگیریم؟؟یعنی هویج رنده شده بدون آب بریزیم؟؟یا مهم نیس...

روزگار جالبی است!! مرغمان تخم نمیگذار اما...گاومان هر روز میزاید🙄
2731
عزیزم هویج رو که رنده کردیم باید آبشو بگیریم؟؟یعنی هویج رنده شده بدون آب بریزیم؟؟یا مهم نیس...

نه با آبش 

اونقدر آب نداره که بخواد آب بندازه

آبش رو بگیری تفاله میشه

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2738

به نظرم بجز کیک ساده بقیه مدلای کیک رو از بیرون آدم بگیره به صرفه تره از طعم و کیفیتش هم مطمئنی اینجوری ممکنه خوب در نیاد کل موادتم هدر بره 

موادشم تک تک حساب کنی میبینی چنان فرقی با بیرون نمیکنه قیمت کلش که پای آدم میفته 

بحث با احمق ممنوع 🤚
به نظرم بجز کیک ساده بقیه مدلای کیک رو از بیرون آدم بگیره به صرفه تره از طعم و کیفیتش هم مطمئنی اینج ...

ببین اگه فقط یه بار کیک هویج و گردو رو تو خونه درست کنی و خوب بشه دیگه عاشششقش میشی و دوس داری خودت درستش کنی و لذت ببری...من که اینجوریم😊

ببین اگه فقط یه بار کیک هویج و گردو رو تو خونه درست کنی و خوب بشه دیگه عاشششقش میشی و دوس داری خودت ...

آخه من فر ندارم با توستر معلوم نیست خوب از آب بتونم درش بیارم نکبت دماش اصلا معلوم نیست چطوریه یا میسوزونه یا خام تحویل میده 😑

بحث با احمق ممنوع 🤚
آخه من فر ندارم با توستر معلوم نیست خوب از آب بتونم درش بیارم نکبت دماش اصلا معلوم نیست چطوریه یا می ...

من توستر ندارم نمیدونم چجوریه ولی شنیدم تو توستر کیک میپزن...

فر منم داغونه😜 دور کیکمو میسوزه وسطش خام میمونه😂