2733
2734
♥♥ پــدرم نیست ولی خاطره هایش بافی است ♥♥ یاد آن قلب پر از مـــهر و صـــــفایش باقیست ♥♥ مـــرگ پایان کسی نیست که عاشـق باشد ♥♥ پــدرم نیست ولی عشق و دعایش باقیست برای شادی روح پدران از دست رفته لطفا صلواتی قرائت بفرمایید دوستان مهربانم
یا‌ حسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْن اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْن *************** خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن...!!
2728
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
آشــــوبـمـ ؛ آرامــــش ـَم تــــویـی ...!
اللهم صل علی محمد و آل محمد
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
آب را گل نکنیم ؛ پدرم در خاک است … وقتی دیروز باران بارید “آن مرد در باران آمد” را به یاد آوردم “آن مرد با نان آمد” یادم آمد که دیگر پدرم در باران با نانی در دست و لبخند بر لب نخواهد آمد دیروز دلم تنگ شد و با آسمان و دلتنگی‌اش با زمین و تنهائیش با خورشید و نبودنش به یاد پدر سخت گریستم پدرم وقتی رفت سقف این خانه ترک بر میداشت پدرم وقتی رفت دل من سخت شکست خاطر خاطره ها رخ بنمود زندگی چرخش یک خاطره است خاطر خاطره ها را نبریدش از یاد پدرم وقتی رفت آسمان غمزده بود و زمین منتظر ….. زندگی چرخش ایام و گذار من و توست و کسی گفت به من: آب را گل نکنید پدرم در خاک است زندگی می‌گذرد کاش یک فاتحه مهمان شقایق باشیم و زمین کوچک نیست دل ما تنگ و نفس سنگین است کاش میشد آموخت که سفر نزدیک است خاطر خاطره‌ها را نبریدش از یاد زندگی می‌گذرد کاش یک فاتحه مهمان شقایق باشیم
ما تماشاچیانی هستیم،که پشت درهای بسته مانده ایم! دیر آمدیم!خیلی دیر... پس به ناچارحدس می زنیم، شرط می بندیم،شک می کنیم... و آن سوتردر صحنه بازی به گونه ی دیگردرجریان است!
2738
دوستان لطفا برای شادی روح پدر من هم صلوات بفرستید.خیلی دلتنگش هستم.
خدایا دلم معجزه میخواد ... معجزه ای در حد خدا بودنت ... معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ... ناامید نیستم ... فقط کمی دلتنگم
دوستان لطفا برای شادی روح پدر من هم صلوات بفرستید.خیلی دلتنگش هستم.
خدایا دلم معجزه میخواد ... معجزه ای در حد خدا بودنت ... معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ... ناامید نیستم ... فقط کمی دلتنگم
سلام لطفا برای همه پدرها که دستشون از دنیا کوتاه شده باذکر صلوات باری آرامش روحشون دعا کنیم وذکر فاتحه ای هدیه نثار روحشون به خصوص بی وارثین وبد وارثین وبرای سلامتی همه باباها ومامانای دوستان که در قید حیات هستن ومادر گلم ممنونم دوستای گلم
پدرم که رفت شهر خالی شد پدر مگرچند نفربودی
2706